Velkou Chuchli proslavilo dostihové závodiště. Zjistěte, jak se v této lokalitě bydlí

Oblast Velké Chuchle v městské části Prahy 5 se proslavila především svým známým Chuchelským dostihovým závodištěm. To zde najdete už více než sto let. Kromě něho je ale Velká Chuchle také vhodnou lokalitou pro život a bydlení. Do centra města se dostanete za patnáct minut MHD, přesněji na stanici Smíchovské nádraží. Autem se odsud napojíte na nedaleký pražský okruh. Kromě blízkosti do centra Prahy je oblast i obklopena přírodou, která je pro relaxaci po náročné práci velmi příjemná.

chuchle1

V oblasti Velké Chuchle byl vystaven nový vilový komplex. Tyto vily na prodej se skládají z různých bytových dispozic. Nejmenší z nich je složena ze 4+kk, největší pak ze 7+kk. Vily na prodej jsou vhodné pro jednogenerační, ale i vícegenerační bydlení. U každé vily se nachází prostorná zahrada, kde se můžete se svými blízkými v létě scházet. Kromě toho je součástí všech vil jedno, u některých dokonce dvě garážová stání. Celkově oblast Velké Chuchle disponuje veškerou standardní občanskou vybavenost. Najdete tu mateřskou školu, základní školu, obvodního lékaře, veterinárního lékaře a také řadu základních obchodů.

Pro lepší představu je možné navštívit vzorovou vilu. Na základě její prohlídky si utvoříte přesný obrázek ohledně interiéru a rozhodnutí o koupi se vám tak bude vykonávat snadněji. Tyto luxusní vily na prodej mají ve svém okolí Chuchelský háj, kam je možné vydat se na víkendovou procházku. Stejně tak i do malé tamní lesní mini ZOO, která byla vystavena teprve před nedávnem. Najdete v ní muflony, srnky a další zvířátka, která na procházce ocení zejména malé děti. V areálu chuchelského závodiště je také můžete zabavit v dětském klubu Hříbátka, kde se mohou zapojit do pohybových a také kreativních činností. Bydlení ve Velké Chuchli nabízí kombinaci víkendového volnočasového vyžití, stejně jako blízkost centra města.

1 komentář: „Velkou Chuchli proslavilo dostihové závodiště. Zjistěte, jak se v této lokalitě bydlí

Napsat komentář