Zahradní domky ekonomické řady můžete mít i vy ještě dnes

Dřevěné zahradní domky za 16 tisíc? No, nekupte to. Dubnové slevové akce společnosti Domky Herold přicházejí s jedinečnou nabídkou, v níž jsou i dřevěné domky se střechou, dveřmi a oknem za maximálně sníženou cenu na šestnáct tisíc korun. K dispozici jsou i další levnější produkty jako luxusní domky, domky na nářadí a dětské domečky. Firemní e-shop najdete zde.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 9.28.31

Nezapomeňte na zahradní lavice a stoly

Při objednávce domků na zahradu, které můžou sloužit jako útočiště pro děti, úkryt na nářadí nebo jako příležitostné posezení v sychravém počasí, nezapomeňte ani doplňkové zboží, jež by se vám mohlo hodit. Prodejna domky-herold.cz disponuje zahradním sortimentem, kam patří například zahradní stoly, lavice s opěrou i bez opěry, podlahy k zahradním domkům, impregnační sady k domkům na nářadí, střešní šindelová krytina, ale i držáky na zahradní hadice a podobně.

Snímek obrazovky 2017-04-26 v 9.47.36

Domky Nordic pro celoroční obývání

Absolutním hitem severské kvality jsou domky Nordic, jež si získaly srdce českých chatařů, chalupářů a zahrádkářů nízkou pořizovací cenou, snadnou montáží a zhotovením použitelným pro celoroční obývání. Například zahradní domek Palmako je dodáván v jednotlivých panelech, které jsou uzpůsobeny pro 70milimetrovou izolaci, k ukrytí izolace či vodovodního potrubí. Panely mají fólii, která brání vlivu větru, vody a vlhka. Většina domků Nordic má termo okna s dvojitým sklem, po zateplení je tedy lze obývat v každém ročním období.

Dřevěná hřiště pro děti

Abychom nezapomněli ani na nejmenší obyvatele zahrady a chalupy, pro ně je připraveno bezpečnostní dětské hřiště ze dřeva, ke kterému se dají přiobjednat další herní a sportovní prvky. Dítka budou mít o zábavu a vyžití vystaráno. Dětské hřiště Herold Variant 150 C obsahuje dřevěné díly, celobarevný kovový štít, pískoviště, houpačkové háky, síťovou lezeckou stěnu, bezpečnostní polštářek a spojovací materiál.

3 komentáře: „Zahradní domky ekonomické řady můžete mít i vy ještě dnes

Napsat komentář