Zakrývací plachty: Nenechte své věci napospas počasí

Léto se už velmi rychle blíží a je třeba se na něj dokonale připravit. Především nejrůznější věci na vaší zahradě mohou v důsledku jeho příchodu trpět. Sluníčko dokáže v pozitivním i negativním slova smyslu divy. Stačí nechat třeba plastový nábytek dlouhodobě venku nekrytý a s jeho prvotním neotřelým moderním vzhledem se můžete rázem rozloučit. Stejně tak potřebujete spolehlivé stínění. Právě proto se zaměříme na nabídku společnosti Plachty Petr Štěpáník nabízející tento sortiment ve vysoké kvalitě za rozumné ceny.

Tradiční prodejce zakrývacích plachet a stínění

Zmiňovaná společnost není žádným nováčkem. Na trhu úspěšně funguje od roku 1995. Soustředí se na klasické či vagónové zakrývací plachty, speciální autoplachty, stínění a reflexní vesty. Plachty i stínící sítě jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších PE vláken. Vyrobit si je můžete nechat na míru dle vlastního přání. Podívat se na nabídku firmy lze jak přímo na webu, tak i v prodejně nacházející se v obci Chvalčov zhruba 2 kilometry od Bystřice pod Hostýnem. Otevřena je v době od 7.30 do 15.30 hod. Objednávky přes internet jsou přijímány nonstop.

Spousta plachet přímo na míru

Ochrana věcí před sluncem, deštěm, pylem a nečistotami ve vzduchu by měla být jakousi povinností. S plachtami na míru to bude doslova hračka. Pro zakrytí objemných předmětů se vyplatí pořídit vagónové plachty. Jestliže nemáte garáž, vsaďte na autoplachtu disponující speciálním mechanismem, díky němuž ji připevníte pohodlně k autu.

27

Zajistěte si soukromí

S létem určitě souvisí i užívání si pohody u vlastního bazénu nebo v zahradním posezení. To může být narušeno zvědavými sousedy, případně kolemjdoucími. Čekání na to, až vám vyroste živý plot, by bylo v podstatě nekonečné. Proto vsaďte na kvalitní stínící sítě na ploty. Ty, které nabízí Plachty Petr Štěpáník, dokážou vydržet na rozdíl od levných i ve značně větrných podmínkách a vytvoří optimální clonu.

Napsat komentář