Realizace nové střechy: Obraťte se na specialistu

Střecha je jednou ze základních částí jakéhokoli objektu. Pokud se vám zdá, že na vašem rodinném nebo činžovním domě již nedokáže zastávat svou funkci, je zapotřebí přejít k činům. Stejně tak musíte uvažovat i při stavbě nového objektu. Vybrat si spolehlivého partnera pro stavbu či rekonstrukci střechy je nesmírně důležité i z ekonomického hlediska. Právě proto si představíme společnost Střechy Novák nabízející v oblasti stavby a rekonstrukce střech skutečně komplexní služby.

Specialista na střechy

Zadáte-li v některém z internetových vyhledávačů sousloví střechy Praha, s největší pravděpodobností najdete webové stránky právě zmiňované firmy. Její nabídka je totiž komplexní a pojímá všechno, co se střechou jakkoli souvisí. Jednat se může jak o tesařské, tak i o pokrývačské anebo klempířské práce. O komplexním pojetí nabízených služeb hovoří také nabídka řešení střech činžovních domů, případně výstavba luxusních podkrovních bytů. Ročně společnost realizuje zhruba 300 střech.

Realizace střechy na klíč

Rádi byste si nechali postavit střechu od A až po Z s tím, že se nebudete starat o navazování jednotlivých činností a o samotnou realizaci? U zmiňované firmy to není problém? Dokáže vám nabídnout řešení výstavby či rekonstrukce střechy přímo na míru. Vše začne naceněním vašeho projektu. Následně je vypracován v programu SEMA speciální 3D model. Na něm jasně uvidíte podobu vaší nové střechy a domluvíte se na ostatních detailech typu volby střešní krytiny a okapových systémů.

Spousta dalších služeb

V nabídkovém portfoliu společnosti Střechy Novák není pouze realizace a oprava střechy. Zvolit můžete ze spousty ostatních služeb. Za zmínku stojí například výroba krovů a vazníků prostřednictvím CNC přístrojů. Potřebujete-li v činžovním nebo rodinném domku podkrovní byty, máte je mít, a to přímo na míru. Stejně tak můžete využít i činností v oblasti nadkrokevní či jiné izolace střechy.

1 komentář: „Realizace nové střechy: Obraťte se na specialistu

Napsat komentář