Správné skříně do každé místnosti

Úložného prostoru není nikdy dost. Čím více skříní, skříněk a komod nakoupíte, tím více věcí budete doma skladovat. Že by zůstala nějaká polička prázdná, se určitě nestane. Prostor na své věci potřebují všichni členové rodiny.

Majitelé velkých rodinných domů si často vyhradí jednu místnost jako šatnu a místo pro ukládání všemožných věcí. V bytech to ale bývá horší. Skříně je potřeba rozmístit do všech pokojů. Jak na to?

JK_24

Do ložnice a dětského pokoje se nebojte vysokých skříní

V ložnici vypadají hezky vestavěné skříně podél celé zdi, do nichž bez problémů schováte celý svůj šatník a ještě něco navíc. Vzhledem k tomu, že mají obvykle vysouvací dveře, nepotřebujete ani příliš místa na jejich otevírání, vejdou se tedy i do menšího bytu. Hluboké být nemusí.

Pro dětské pokoje jsou vhodné nejen skříně, ale i poličky, na něž lze ukládat hračky. Pamatujte ovšem, že vaše dítko jednoho dne vyroste a možná bude potřeba pokojíček trochu předělat. Lepší je tedy kupovat více samostatných kusů nábytku, s nimiž vytvoříte mnoho variant.

obyvaci-pokoje-13

Obývacím pokojům vládne minimalismus

Dříve bylo moderní pořizovat si velké stěny až ke stropu, nicméně dnešní obývací pokoje bývají zařízené spíš minimalisticky. Trendy jsou jednoduché skříňky pod televizi a možná pár poliček. Zapřemýšlejte tedy, co chcete v obývacím pokoji skladovat. Lze tam vytvořit například pěknou knihovnu – a ta zrovna může být vyskládaná na poličkách. Jestli není nazbyt, prostě si nehledě na trendy pořiďte větší skříně. Nejlépe uzavřené, ať návštěva nevidí, co uvnitř uchováváte.

SlideShow_ 66

Využít lze i další místnosti

Stále máte málo prostoru? Pak si pořiďte skříně třeba ještě do předsíně. Schováte tam bundy, kabáty, sezónní oblečení, deštníky, boty a tak dále.

Řešení se určitě najde pro každý dům i byt. Kdyby vám připadalo, že právě k vám domů se nic nehodí, obraťte se na odborníky, kteří jsou schopní vyrobit nábytek na míru. Nábytek MAX, české zastoupení rakouské značky P.MAX, vás určitě nezklame.

Napsat komentář