Jak na výhodný nákup litiny a kovů

Hutní materiály jsou poměrně často nakupovaným artiklem a určitě se vyplatí nakoupit litinu anebo nejrůznější kovy za solidní ceny ve vysoké kvalitě. Právě proto vám představíme nabídku společnosti UCB Technometal. Ta úspěšně působí na trhu již od roku 1996 a její sortiment tvoří profily z barevných kovů a kontinuálně lité litiny. Společnost se soustředí jak na velkoodběratele, tak i na menší dodávky. Proč tedy volit nákup u této firmy?

Efektivní úprava materiálů

Je jasné, že litina i ostatní kovy se dodávají jak v surovém stavu, tak i opracované. Většina zákazníků ocení dodávky polotovarů. Právě ty jsou totiž skladné a bez problémů z nich lze realizovat finální podobu výrobků. Zmiňovaná společnost má k dispozici vlastní CNC obrábění, takže dělení a hrubování materiálu jí nečiní sebemenší problémy. Vy tak dostanete profily v podobě, kterou si přejete, a to včetně precizní povrchové úpravy.

Vysoce jakostní litina

Firma nabízí kontinuálně lité profily pocházející z litiny Unibar. Litina Unibar zahrnuje šedou a tvárnou litinu.  V dodavatelském portfoliu společnosti je zastoupena i specifická slitina Ni-resist určená pro výrobky pracující v agresivním prostředí.

Nejvyhledávanější litinové profily a ostatní sortiment

Spolu s litinovými profily jsou možné dodávky i opracovaných trubek a pouzder na požadovaný rozměr zákazníků. V přehledném eshopu na adrese www.unibar.cz si můžete vedle litiny koupit i profily a trubky z barevných kovů – bronz, mosaz, měď. Profily a trubky jsou k dispozici v různých jakostech ze skladových zásob. Využít samozřejmě můžete i konzultací s obchodními zástupci společnosti.

Napsat komentář