Úspěšné firmy hrdě nosí své barvy

Stalo se zavedeným zvykem, že příslušníci určitých profesí se oblékají do stejných barev. Zdravotníky vídáme v bílém, vojáky v zeleném, kominíky v černém. V dnešní době můžeme jít ještě dál a vyjádřit svou příslušnost nikoliv pouze k profesi, ale ke konkrétní firmě. Nosit firemní či klubové barvy se stává stále populárnějším.

Upravenost a pohodlí

Vizáž zaměstnanců je vizitkou společnosti, pro kterou pracují. Proto zaměstnavatelé nezřídka trvají na určitých pravidlech, pro která se vžilo označení dress code. Nejde však jenom o obleky bankovních úředníků, jde také o dílenské oblečení či alespoň jednotné košile obsluhy v restauracích. Pokud šéfovi záleží na tom, aby jeho lidé při práci reprezentovali firmu a zároveň se cítili pohodlně, neponechá nic náhodě.

Reklamní textil

Ideálním řešením je objednat trička, mikiny nebo firemní polokošile na zakázku u odborníků, kteří umí podle přání velkoobchodního odběratele nabídnout materiál, střih a širokou barevnou škálu oblečení. Samozřejmě nestačí jenom zkombinovat barvy, kterými se společnost honosí ve svém logu, ti správní dodavatelé navrhnou kompletní design včetně potisku nebo výšivek. Výroba ve velkém však začíná až poté, co odběratel obdržel reálný vzorek a nenašel na něm už nic k vylepšení.

Zaměstnanci i fanoušci

Je skvělé, že například pracovníci v obchodech jsou na první pohled odlišitelní od obyčejných nakupujících a že ihned poznáme zaměstnance fitness centra, jen co do něj vkročíme. Ale své uznání a loajalitu čím dál častěji vyjadřují i příznivci značky a fanoušci. Například polokošile firemní bude určitě slušet i spokojenému zákazníkovi, který ji dostal jako dárek k nákupu. Sportovní kluby o tom vědí své, jejich reklamní dresy, trička, šály, kšiltovky jsou nedílnou součástí propagační strategie, v níž příslušníci klubu představují chodící reklamu. Pokud tedy hledáte způsob, jak svou firmu jednoduše zviditelnit, kontaktujte odborníky, kteří mají dlouholetou praxi ve velkoobchodní výrobě textilu. Styl a pohodlí nikdy nevyjde z módy.