Tradiční perský koberec oživí vaši podlahu

Nejmodernější typy podlahových krytin určitě nevypadají špatně. Jak dřevěným parketám, tak i vinylu anebo linoleu chybí osobitost. Opravdu obydlená a útulná domácnost se pozná především podle doplňků a specifických interiérových prvků. Oživit podlahovou plochu přitom není nijak extrémně složité. Stačí si pouze zakoupit originální kusový koberec. Výbornou volbou je zejména ten perský! Proč právě on? Na tuto otázku podrobně odpovíme v následujících řádcích a doporučíme i spolehlivého prodejce.

Každý je originál

Zapomeňte na klasické kusové koberce, které jsou součástí mnohých domácností. S nějakou originalitou nemají vůbec nic společného. Chcete-li mít doma unikát, vsaďte právě na perské koberce. Vyznačují se především tím, že se jedná v podstatě o umělecká díla. Zaujmou jak jedinečnými vzory, tak i vysokou kvalitou materiálu. Pokud si zkrátka některý koupíte, máte jistotu, že stejný nebude mít doma nikdo jiný, natož pak vaši známí, k nimž chodíte často na návštěvu.

S důrazem na kvalitu

Perský koberec prostě a jednoduše nemůže vzniknout nikde jinde než ve své domovině. I proto sledujte konkrétního prodejce, zdali disponuje dílnami přímo na území bývalé Persie. Je-li tomu tak, s největší pravděpodobností získáte originál, jímž se budete moci pochlubit. Samozřejmě se jedná o ruční práci. Na jakékoli strojově vyrobené koberce zapomeňte.

Obraťte se na specialistu ve světě perských koberců

Nevíte, kde si nechat perský koberec vyrobit? Obraťte se na společnost Buchara, jež působí v České republice úspěšně již od roku 1994. Dováží perské koberce přímo ze svých dílen v tradičním orientálním světě. Koberce od této společnosti si můžete prohlédnout i naživo, a to v pražské prodejně. Na ploše 250 m² je jich tady vystaveno více než 5000! Buď si vyberete, anebo si necháte vytvořit provedení se vzory dle vašeho přání.

Napsat komentář