Plánujete koupi nového rodinného domečku? Podívejte se, jak stěhování přežít

V posledních měsících ceny na realitním trhu výrazně vzrostly. Pokud však prahnete po vlastním bydlení, ale nechcete čekat dalších několik měsíců, než vám stavební firma rodinný dům postaví, pravděpodobně se i tak pustíte do koupě nějaké nemovitosti. Jakmile si vyberete novostavbu, která vám vyhovuje po všech stránkách, tedy lokalitou, vzhledem i dispozicemi, můžete se pustit do stěhování. Jak přežít stěhování bez stresu a hádek s ostatními členy rodiny?

Stěhování je poměrně stresující situace, během které se několikrát nepohodnete se svým partnerem či partnerkou anebo se svými dětmi. Ovšem mnohem přijatelnějším řešením je objednat si stěhovací služby.

Je lepší vyhořet, než se stěhovat

Staré přísloví zní, že je lepší vyhořet, než se stěhovat, s čímž zřejmě spousta lidí souhlasí. Současný trh služeb je naštěstí rozmanitý, tudíž se dá objednat i firma na stěhování bytů a domů. Jednou z nich je pražská firma Stěhování PSS, která vznikla už v roce 2003. Za dobu své existence získala bohaté zkušenosti se stěhováním, a to jak osobních věcí, tak i větších nákladů. Dokonce se nebojí přestěhovat větší firmy.

Jakou má firma Stěhování PSS pověst?

Jestliže se budete stěhovat v rámci hlavního města, společnost Stěhování PSS vám přispěchá na pomoc. Zákazníci, kteří si už služby v minulosti objednali, byli nadmíru spokojeni, neboť veškeré převážené věci byly uložené do čistých a moderních prostor. Také si někteří pochvalovali, že firma dokázala přestěhovat i těžká břemena, jejichž hmotnost přesahovala sto kilogramů. Jedná se o levné stěhování, a tudíž je vhodné i pro začínající podnikatele, již si hlídají každou korunu.

Stát se může prakticky cokoliv, a tak si společnost pojistila odpovědnost až do výše 5 milionů korun. V neposlední řadě má rozumný ceník, který nezruinuje váš rozpočet. Už tak je stěhování finančně náročné, neboť pořizujete i spoustu nových věcí, což si firma uvědomuje a nechce od zákazníků vesmírné částky.

Napsat komentář