S pojištěným majetkem si na vás nepřijdou

Toužíte po spokojeném a klidném životě? Myslíte si, že jste na dobré cestě? Proč také ne. Chodíte spořádaně do práce, pravidelně a bez zpoždění platíte hypotéku na dům, splácíte leasing na auto a ještě pár měsíců a budete mít doplacené i spotřebitelské úvěry na ledničku, pračku i sporák! Už máte vše, po čem jste toužili. Jenže, na jak dlouho?

Víte, jak málo stačí, a můžete o všechno přijít?

Stačí chvilka nepozornosti. Zapomenutý toustovač v elektrické zásuvce, zkrat ve varné konvici nebo zapomenuté jídlo na rozpáleném vařiči, a když se unavení vrátíte z práce domů, budu na vás čekat jen hromada popela a ohořelých trosek. Nikdy nemůžete s naprostou jistotou říct, že tohle vám rozhodně nehrozí, protože, ono vám to hrozí. A nejen vám, ale nám všem. I tak ale můžete říct, že vy se nemáte čeho bát. Proč? Máte svou domácnost pojištěnou! A proto v situaci, kde ostatním zbudou jen oči pro pláč jste vy v klidu, protože pojišťovna se o škody, které vás potkaly, postará.

Stejně tak můžete s klidem v duši čelit i nepřízni přírody. Když máte pojištění domácnosti, žádná z hrozících přírodních katastrof vás nevyvede z míry. Ať už se jedná o vichřici, krupobití, úder bleskem, povodeň nebo třeba pád laviny, vy jste v klidu, protože jste se před takovými pohromami pojistili.

Trápit vás nemusí ani cizí nenechavé ruce. I když přijdete domů a místo vašich spotřebičů na vás budou koukat jen bílá místa na zdi, není to problém, který by vás finančně položil na lopatky. Součástí pojištění domácnosti je totiž také pojištění proti krádeži a vandalismu, takže zbývá si jen z pojistného koupit nové vybavení. A ještě doporučujeme bytelnější vchodové dveře, ale to už je opravdu jen na vás.

Napsat komentář