Mobilní klimatizace ochladí i ohřeje váš prostor

Mobilní klimatizace disponují unikátní konstrukcí. Za poslední roky jde jejich vývoj jenom dopředu, protože dnes seženete i velmi kvalitní zařízení za příznivou cenu. Již za několik tisíc korun si pořídíte kompaktní a přenosnou klimatizaci, která funguje multifunkčně, je vybavená ovládacím panelem a určena pro místnosti o rozloze až dvacet metrů čtverečních. Kvalitní mobilní klimatizace dnes neumí jenom ochlazovat vzduch, ale dokáže také místnost vyhřát na požadovanou teplotu nebo zvlhčit vzduch či nabídnout funkci ventilace. Můžete ji mít tedy v provozu téměř neustále, protože vždy pro ni naleznete nějaké efektivní využití.

Stropní ventilátory jsou úsporné a spolehlivé

Jestliže nemáte mnoho peněz a i tak uvažujete o kvalitním větrání během letních měsíců, tak vám můžeme doporučit rozmístit si po domě stropní ventilátory. Ty jsou obvykle schopné spravovat plochu o stejných rozměrech, na které vystačí mobilní klimatizace, avšak s mnohem menší investicí. Ventilátor umístíte na strop, takže nebude nikde překážet. Ovládá se pak spolu s osvětlením místnosti. Zapojení vyžaduje zkušeného elektrikáře, i tak však vyjde ventilátor levněji než klimatizace. Bohatý výběr na vás čeká na webových stránkách ventilatory-shop.cz, kde můžete mimo jiné vybírat také ze stolních, stojacích nebo stěnových ventilátorů prvotřídní kvality.

Čističky vzduchu a aromaterapie

Ke klimatizaci či k čističce vzduchu, kterou zde rovněž výhodně pořídíte, doporučujeme dokoupit také speciální vůně nebo esenciální oleje. Vytvoříte si tak doma příjemnou atmosféru, a to bez nutnosti zapalování vonných svíček či používání difuzérů. Vonnou esenci stačí jen nakapat do vody a o víc se již starat nemusíte. V obchodě ventilatory-shop.cz naleznete celou sekci aromaterapie, kde je pro vás připraven široký sortiment oblíbených vůní. Aromaterapie má vliv nejen na vaši pohodu, ale může příznivě ovlivňovat i dýchací problémy, posilovat imunitu nebo cévní systém.

Napsat komentář