Kalibry a měřidla kupujte od profesionálů s tradicí

Kovovýroba i strojírenství vyžadují přesnost a perfektní nástroje, které vám nejen práci usnadní, ale hlavně opravdu dělají, co mají – přesně naměří všechny potřebné hodnoty. Na trhu najdete více dodavatelů. Dejte přednost vysoké kvalitě, dlouhé životnosti a službám na míru klientům. Jistou výhodou je i široká paleta měřicích rozsahů. Vše seženete na jednom místě. Neocenitelnou výhodou je dnes i rychlost dodání. V situaci, kdy vám vypoví službu některý ze strojů, je důležité jednat rychle a daný problém řešit, aby práce nestála.

Měřidla všech druhů podle norem

Měřidla, která používáte, by měla být vyrobena z odolných materiálů a měla by mít dobře čitelnou stupnici. Jen tak se dá používat i ve ztížených světelných podmínkách. Protože na trhu najdete nejeden nástroj od různých výrobců, je důležitá především přesná technická specifikace. Například posuvná měřítka můžete vybírat ze tří variant zpracování – analogová, digitální a extra dlouhá. Kromě čelistí pro přesné zachycení měřené části pracují s digitálním zobrazením výsledků nebo využívají i úchylkoměr. Veškeré nástroje splňují potřebné normy (ISO, DIN a jiné) pro přesné měření.

Není kalibr jako kalibr

Kontrolní kalibry a měrky najdete pro všechny typy závitů. Ať to jsou trny pro vnitřní, nebo kroužky pro vnější závity. Kromě nich můžete využít válečkové a třmenové kalibry. Vybírejte z kompletního sortimentu, kde dostanete i kalibr NPTF, UNJ, UN, BSW a další. Máte připravený výkres, ale netušíte, který vybrat? Ochotní zaměstnanci vám poskytnou konzultaci a poradí, jaké třmenové, obkročné nebo jiné speciální kalibry vybrat. Všechna měřidla navíc v případě potřeby dostanete včetně kalibrace. Ta je prováděna podle normy ISO 9001.

Nákupy v pohodlí domova

K práci často potřebujete i další nástroje, jako jsou úhloměry, rýsovací pravítka, jehly a šablony. Užitečné jsou i prizma kostky k uchycení, případně stojánky a svěráky. K výrobě frézy využijete nejen kalibry. Hodit se budou i další měřidla pro co nejpreciznější práci. Nakupovat můžete například na www.nastroje.cz.

Napsat komentář