Protože víme, jak prodat byt nebo dům ještě výhodněji

Přemýšlíte o tom, jak prodat byt nebo dům za nejvyšší možnou cenu a co nejvýhodněji? Váháte, zda prodávat s realitkou nebo bez ní? Chcete si ušetřit čas a starosti a mít jistotu, že Vám s prodejem pomůžou opravdoví specialisté, kteří mají k dispozici ověřené postupy a nástroje?

Pak pečlivě zvažte své možnosti a neváhejte se nám v případě zájmu co nejdříve ozvat.

Naše služba Vám totiž poskytne komplexní servis během prodeje – od odhadu tržní ceny nemovitosti po samotný prodej a podpis kupní smlouvy, včetně převodu nemovitosti. Díky našim profesionálům a ověřeným postupům a nástrojům, které používáme, Vám zajistíme ten nejvýhodnější možný prodej Vaší nemovitosti, a to za cenu vyšší v průměru o 9%, a u zajímavých nemovitostí ještě více.

Jak prodat byt nebo dům ještě výhodněji?

Máme k dispozici databázi prověřených kupujících s hotovostí nebo již podepsaným pohotovostním úvěrem. Také bereme přednostně ty, kteří si nechali spočítat hypotéku a mají aktuální potvrzenou nabídku banky. Díky tomu je prodej rychlejší a spolehlivější a nemusíte se bát žádných komplikací, zajistíme Vám vážné zájemce o Vaši nemovitost. Díky této databázi Vám také zajistíme dostatečné množství zájemců, s čímž samozřejmě roste i šance na prodej za vyšší cenu. Víme, jak inzerovat, jak vytvořit profesionální a atraktivní prezentaci Vaší nemovitosti a také jak oslovit maximální množství zájemců díky profesionální inzerci. S našimi profesionály jistě prodáte Vaši nemovitost mnohem výhodněji, než byste ji prodali sami. Při prodeji bez realitky sice ušetříte za platbu provize z výše prodejní ceny, ale jste na všechno sami a některým nákladům a rizikům se prostě nevyhnete. My za Vás ale vše zařídíme, vyřešíme všechny problémy a dohlédneme na to, aby prodej proběhl se vším všudy tak, jak má.

Čím menší množství zájemců, tím menší šance na výhodný prodej. My Vám ale zajistíme dostatek zájemců, abyste Vaši nemovitost prodali co nejvýhodněji. S námi ušetříte čas, peníze, stres a zajistíte si profesionální prezentaci. S našimi zkušenostmi a nástroji máte jistotu, že se nemovitost prodá co nejvýhodněji a že mezi nakupujícími budou jen vážní zájemci. Vyhnete se komunikaci se zájemci, kteří se budou snažit získat nemovitost za co nejnižší cenu. Často se stává, že bez realitky se nemovitost prodá za mnohem nižší částku, než by se prodala s realitkou.

Dodržet pravidla bezpečného prodeje je často bez realitky dost náročné, prodávající musí čelit emočnímu vypětí, které ho často přinutí přistoupit na nevýhodné podmínky. Musí řešit všechny problémy, prohlídky, a na všechno ej sám s omezeným množstvím informací a zkušeností. Navíc díky chybám může prodejce na prodeji i prodělat. My Vám ale zajistíme kompletní profesionální servis, a to jak během prodeje, tak po něm, kdy se řeší převod energií, dohled nad výmazem zástavního práva banky, trvalých pobytů atd.

Naši realitní makléři mají mnoho zkušeností, možností, informací a nástrojů, aby prodali Vaši nemovitost co nejvýhodněji. Provizi navíc hradí kupující jako součást kupní ceny.

Online aukce nemovitosti navýší tržní cenu

Provozujeme nově také online aukce nemovitostí mezi vážnými zájemci, které Vám zajistí ještě více peněz. Díky naší databázi prověřených kupujících dokážeme zajistit dostatek vážných zájemců, kteří se zúčastní Vaší online aukce, a nemovitost tak můžete vydražit za ještě vyšší částku. Je to skvělý způsob, jak nemovitost prodat za co nejvíce peněz. Při prodeji bez realitky nemáte tuto příležitost. Jakmile je aukce zahájena, zájemci mohou začít navyšovat cenu a vy můžete průběh aukce celou dobu sledovat. Tyto aukce jsou skvělou a ověřenou příležitostí, jak prodat nemovitost za co nejvyšší částku.

Provize a náklady za naše služby

Do podpisu kupní smlouvy nic nehradíte, žádné fakturace za focení, inzerci, propagaci atd. Navíc díky online aukcím má každý klient možnost, prodat nemovitost za ještě vyšší částku. Veškeré naše služby pak hradí kupující skrze provizi, která je přičtena ke kupní ceně, kterou se snažíme díky našim nástrojům navýšit.

Výkup nemovitostí v exekuci

Provádíme také výkup nemovitostí v exekuci – v tomto případě je nutné probrat Vaše požadavky, abychom společně našli vhodné řešení. Nejprve se musí nemovitost oddlužit a provést výmaz exekučních omezení. Byt či dům se prodá a částkou z prodeje se umoří dluhy původního majitele. Ten smí většinou zůstat dál v nemovitosti bydlet v podnájmu.

Odhad tržní ceny

Věci děláme poctivě a správně – odhad tržní ceny nemovitosti provedeme profesionálně, ne přes online formulář. Díky tomu můžeme odhadnout reálnou částku a skutečné zájemce o Vaší nemovitost. Vytvoříme profesionální fotografie, videa a 3D prohlídky a z nich uděláme profesionální prezentaci Vaší nemovitosti, díky které získáte ještě více zájemců. Při prodeji nemovitosti je její nafocení a prezentace tím hlavním klíčem k získání co největšího množství potenciálních kupujících

Hlavní výhody našich služeb

  • máme databázi prověřených kupujících s hotovostí nebo již podepsaným pohotovostním úvěrem
  • možnost konání online aukcí, kde vážní zájemci přihazují ke kupní ceně
  • poskytujeme kompletní servis
  • nabízíme profesionální přístup a nástroje
  • provizi hradí kupující jako součást kupní ceny nemovitosti

Jak začít?

První krok, který musíte udělat, je vyplnit kontaktní formulář na našem webu www.realityno.cz kde odešlete Vaše kontakty. My se s vámi spojíme a dál domluvíme první konzultační schůzku. Podle zvolené strategie pak budeme podstupovat další kroky pro to, aby byl Váš prodej co nejrychlejší a nejvýhodnější. Zajistíme nafocení, prezentaci Vaší nemovitosti na webu a prohlídky. Také vám budeme pravidelně hlásit, jaký je o Vaši nemovitost zájem. Neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve. Služby poskytujeme po celé České republice a stejně tak propagujeme i prodej.

Neváhejte, ozvěte se nám, a zajistěte si ten nejvýhodnější prodej nemovitosti. S námi se na všem domluvíte.