Proměňte naprosto fádní zahradu v dětský ráj. Co říkáte na dětské hřiště?

V současné době není vůbec jednoduché odtrhnout ratolesti od herních konzol, počítačových her, tabletů a smartphonů. Pokud však přemýšlíte, jak přimět své děti hrát si na zahradě, abyste je měli neustále pod dohledem, není nic jednoduššího než jim vytvořit dětské hřiště přímo za domem. Jak postupovat při jeho výběru? A co byste měli všechno zohlednit?

Jakmile se podíváte na trh s dětskými hřišti, nadchne vás jeho pestrá nabídka. Opravdu máte z čeho vybírat, a tak nezůstávejte pouze u několika ne příliš zajímavých prolézaček. Zaměřte se rozhodně na skluzavky, které jsou pro ratolesti snad nejoblíbenější atrakcí.

Co všechno by mělo dětské hřiště nabízet?

Prvně záleží na tom, jak staré máte ratolesti, protože je rozdíl pořizovat dětské hřiště pro tříletého kluka nebo dvanáctiletou holčičku. Pro menší děti jsou připraveny modely, které jsou chráněné tak, aby dítě nikde nepropadlo a neublížilo si. Objednat si můžete buď kompletní sestavu, nebo si výsledek nakonfigurovat podle sebe. Výrobci dětských hřišť totiž často danou možnost nabízejí. Úspěch mají třeba dětská hřiště Berliner Seilfabrik.

Kdo se na dětská hřiště zaměřuje?

Zřejmě jste už ne jednou slyšeli o společnosti HAGS, která realizuje zejména městská dětská hřiště. Zády se však neobrací ani k soukromníkům, již prahnou po dětském hřišti na zahradu. Stejně tak v pestrém produktovém portfoliu společnosti najdete městský mobiliář, prvky na venkovní fitness hřiště, arény, šplhací skály a spoustu dalšího.

Jestliže chcete navíc vašemu městu navrhnout, že by bylo dobré zkrášlit veřejný prostor a vybavit ho nějakými zábavnými atrakcemi pro děti, seznamte ho s realizacemi firmy HAGS. Bojujte i za to, aby vaše město či vaše obec měla místa, kam se můžete uchýlit se svými ratolestmi. Určitě je to lepší než je nechat sedět u televizoru či počítače, nemyslíte?

Napsat komentář