Krycí plachty využijete třeba i na zahradě

V současné době nacházejí krycí plachty uplatnění také v domácnostech, respektive na zahradách. Přestože topná sezóna dávno skončila, právě v letních měsících se vytvářejí zásoby dřeva, protože ceny jsou přijatelnější. Jestliže nemáte zrovna čas dřevo sklidit do vhodných prostor, například do sklepa, použijte krycí plachtu, abyste ho ochránili před nepřízní počasí. Jak se dají dále takové plachty využít?

Pokud stále zvažujete, zda se vám investice do krycí plachty vyplatí, zřejmě asi ani netušíte, k čemu všemu ji můžete použít. Zakryjete s ní bazén, stavební materiál, ale i pískoviště. Využití je vskutku široké.

Krycí plachty jsou vysoce odolné

Zvládnou bez problémů nepřízeň počasí, přímé slunce, ale i mrazy. Vydrží v různých teplotách, a to od -40 °C do +60 °C. Jelikož jsou nepromokavé, nemusíte se bát, že by vám dřevo zmoklo.

Sehnat se dají různá provedení, ovšem velice oblíbené jsou plachty, které disponují kovovými oky po obvodu. V okolí těchto ok je materiál zdvojen, aby nedošlo k protržení plachty při jejím napínání. Vybrat si navíc můžete z pestré škály rozměrů. Jestliže výrobce v nabídce nemá takovou velikost, jakou požadujete, není problém vyrobit plachtu na míru.

V jakých barvách jsou zakrývací plachty?

Nemusíte se omezovat, ani co se barev týče, protože zakrývací plachty se dodávají v modré, zelené a bílé barvě. Ještě se dá objednat průsvitné provedení. Tloušťka samotné folie se pohybuje od 0,2 do 0,4 milimetrů.

Pokud hledáte výrobce a prodejce krycích plachet, doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia společnosti Plachty Štěpáník. Z bohaté nabídky si zaručeně vyberete. V případě, že nemají to, co hledáte, stačí se firmě ozvat a určitě pro vás najde vhodné řešení. Více informací najdete na stránce https://www.peplachty.cz/.

Napsat komentář