Prodej ojetých dodávek jak jej neznáte – s perfektním servisem na evropské úrovni

V řadě firem, malých i větších, bývají preferované spíše ekonomické nákupy vozového parku. To znamená, že jsou všechna vozidla, nebo jejich část, pořizována z druhé ruky. Nakupujte je od prodejců, kteří znají původ vozidla a prodají vám jej s nadstandardními službami, včetně dvouleté záruky.

Pražské Vans Centre se specializuje na prodej dodávek a dalších užitkových vozidel. V sortimentu najdete furgony, chlaďáky mrazáky, minibusy, pickupy, přívěsy, sklápěče, skříňová vozidla i ty se speciálními nástavbami, valníky, nákladní vozy a osobní vozy. Firma za 13 let svého podnikání prodala přes 20 000 vozidel. Její filosofií není prodávat jakákoliv auta, ale nabízet ojeté automobily v perfektním stavu a s ještě dokonalejšími službami. I proto se firma už od roku 2017 řídí etickým kodexem evropských standardů zaměřených na prodejní a poprodejní proces. Firma spolupracuje s největšími evropskými autobazary. Nakupuje vozidla z vrácených operativních leasingů a z dražeb. A za tím, co pak prodá, si též stojí.

Každý automobil projde pečlivým servisním zásahem

Zákazník pak odjíždí s vozem po servisní kontrole a na automobil dostává dvouletou záruku. Takže se nemusíte bát, že se na koupeném automobilu projeví jeho nemoci stáří. Turbodmychadlo, blok motoru, spojka, převodovka, klimatizace, brzdy, diferenciál a další náchylné části, které u starších vozidel zcela běžně odchází, máte „pojištěné“ dvouletou zárukou. Navíc bez omezení kilometrového nájezdu. Jestliže tedy hledáte po internetu třeba „prodej sklápěč“, podívejte se raději na aktuální nabídku Vans Centre. Zde si kupujete vůz, který funguje a minimálně další dva roky vám to firma garantuje.

Potřebujete koupit automobil na splátky či leasing?

Ve Vans Centre se postarají zcela zdarma i o financování nákupu vašeho vozu. Bez zbytečného papírování a snadno během 30 minut vyřešíte váš problém, kde na automobil vzít. A můžete konečně ve velkém rozjet či rozšířit své podnikání.