Proč jsou dnes plastové dveře tak oblíbené?

V posledních letech jsou čím dál oblíbenější okna i dveře z plastu. Jsou totiž stabilnější, cenově dostupné a slibují dlouhou životnost materiálu. Plastové dveře převládají zejména u nových rodinných domů.

Lidé se vždy rádi obklopovali přírodními materiály. Zejména v interiéru proto nejsou výjimkou dřevěné stoly, dřevěná podlaha atd. Co se však týče venkovních dveří a oken, zde již dřevo tak oblíbené není. Majitelé domů raději volí plast, a to hned z několika důvodů.

Příznivá cena

Jedním z rozhodujících důvodů, proč si majitelé domů pořizují vchodové dveře z pvc, je jejich příznivá cena. Ta je totiž zpravidla o něco nižší než cena dřevěných dveří.

Snadná údržba

Plastové dveře jsou téměř bezúdržbové. Dveře omýváme klasickými čistícími prostředky určenými pro domácnost zředěnými vodou, žádné další ošetření plastu není třeba. Pravidelně je pak třeba promazávat kování.

Tepelná izolace

Plastové dveře jsou typické pro svou velmi dobrou tepelnou izolaci, chrání vnitřní prostor před průvanem a vlhkostí. Dveře z pvc také lépe brání prolomení, a tím zajišťují vyšší bezpečnost obyvatel domu. Jejich důležitou součástí také bývá kvalitní kování, které rovněž nabízí lepší zabezpečení.

Široký výběr

Další velkou výhodou plastových dveří je široký výběr designových provedení. Vybírat je možné z mnoha barev i povrchových úprav, a to včetně imitace dřeva.

Triogas s.r.o.

Pvc dveře v Ostravě, ve Vsetíně a dalších okolních městech nabízí například společnost Triogas s.r.o. Pokud si přejete pořídit dveře přímo od výrobce, doporučujeme prohlédnout si i nabídku této společnosti, která se výrobou plastových dveří, oken, garážových vrat atd. zabývá již od roku 2006. Pořiďte si pvc dveře ve Vsetíně, v Ostravě a dalších okolních městech přímo od výrobce.

Napsat komentář