Podlahové mycí stroje pro pohodlný úklid

Najde se jen pár lidí, kteří rádi uklízejí. V domácnosti můžeme všechny nepopulární činnosti na pár dní odložit anebo povolat specializovanou firmu, ale v průmyslových budovách, kancelářích, nemocnicích a jiných prostornějších objektech je nutné udržovat prostředí v absolutní čistotě. Podlahové automaty ušetří práci, prostě vás překvapí svými schopnostmi a snadnou obsluhou.

Konečně práce bez dřiny

Když dojde na úklid podlahy, nikdo se nehlásí, ale díky mycím strojům jde práce od ruky. Větší plochy se neobejdou bez pomocníků se sedící obsluhou, menší prostorům postačí chodící varianta. Před výběrem správného produktu byste si měli položit dvě otázky. Jak velký objekt potřebujete uklízet? Jaký pracovní výkon a dispozice požadujete? Dnes můžete volit ze dvou výše zmiňovaných možností. Ideální volbou jsou podlahové mycí stroje Unikont.

Výhody podlahových mycích strojů

K jasným kladům podlahových mycích strojů patří úspora nákladů a času, vyšší produktivita práce a samozřejmě lepší výsledek čištění. Každý chytrý podnikatel anebo vedoucí pracovník ví, že se nesmí šetřit na nesprávném místě. Díky inovativním produktům získáte úspěch na všech frontách. Před koupí mycího mobilního stroje se zaměřte na velikost uklízené plochy v metrech čtverečných, intervaly čištění, provozní náklady.

Čistota je půl zdraví

A nejen to. Uklizené prostory jsou skvělou vizitkou. Menší modely upotřebíte k občasnému užití, ale také v případě, že se větší stroj nevleze do dveří či brány. Jako ulité padnou menším plochám. Velký mycí podlahový stroj Unikont se hodí pro častou frekvenci čistění a pro objemnější prostory. Podívejte se na http://www.unikont.cz/vnitrni-uklidova-technika/podlahove-myci-stroje.html a vyberte si pomocníka dle svých požadavků. Společnost Unikont Group patří mezi přední dodavatele podlahových mycích strojů Hakomatic od německého výrobce Hako, jež působí na trhu již od roku 1950.

Napsat komentář