Plánujete výstavbu garáže? Dávejte si pozor na výběr vhodných vrat

Správně postavený a bezpečný přístřešek nejen chrání naše auto před nenechavýma očima zlodějů, ale zároveň z dlouhodobého hlediska zvyšuje jeho hodnotu. Sníh, déšť, kroupy, padající větve a další negativní jevy dokážou poničit nezabezpečené vozidlo raz dva, a tak je na místě se o svůj majetek adekvátně starat. Jaká vrata zvolit?

Mnoho možností

Současný trh nabízí celou řadu variant, přičemž každá z nich disponuje jinými výhodami, nevýhodami, životností a samozřejmě i cenou. Záleží i na rozměrech dané stavby, prostoru před ní a dalších kritériích. Jaká garážová vrata budou nejlépe sloužit právě vám?

Naprostou klasikou jsou takzvaná výklopná vrata, jež se řadí mezi poměrně univerzální řešení, ale vyžadují spoustu prostoru. Za zmínku stojí i dvoukřídlá vrata, která připomínají spíše dveře, tudíž je oceníte zejména v situacích, kdy skrz svou garáž pravidelně chodíte.

O něco neobvyklejší variantou jsou posuvná vrata. Daný způsob počítá s vysouváním do strany. Velmi úsporným řešením z hlediska prostoru jsou i rolovací vrata. Ty se dokážou elegantně přizpůsobit konkrétní stavbě a ničím vás nebudou rušit.

Práce na míru

Poslední možností jsou populární sekční vrata. Jejich benefitem jsou dobré tepelněizolační vlastnosti a tlumení hluku. Ať tak, či onak, nezapomeňte ani na výběr hezkého barevného provedení a co nejodolnějších materiálů.

V každém případě vám pomohou ověření profesionálové, kdy dobrým příkladem je třeba společnost pod výše vloženými odkazy. Ta se chlubí více než dvaceti pěti lety zkušeností, komplexním servisem a návrhem i instalací na míru. Zajisté vás potěší i celá řada doplňků, možnost individuálního potisku a servis veškerých aktivních součástí. Podívejte se na nabídku zmíněných odborníků a zvolte si ideální produkt.