Party stan vás zbaví starostí o počasí

Chystáte se uspořádat zahradní oslavu narozenin? Plánujete pozvat kamarády na večerní grilování? Tato letní posezení venku na zahradě mají mnohem lepší atmosféru, než kdybyste se mačkali někde zavření uvnitř. Jediným problémem je počasí.

I tato potíž však má své řešení – zařiďte si na zahradě zastřešení a počasí vás už nebude muset dál trápit.

Altánek i pergola jsou drahé, s party stanem ušetříte

Možností zastřešení na zahradě je celá řada počínaje altánkem a konče pergolou. Tyto stavby jsou však poměrně časově i finančně náročné. Kromě toho jsou trvalé. Jakmile se jednou rozhodnete je postavit, už své rozhodnutí nemůžete zvrátit. Pokud si takovým velkým zásahem nejste jistí, pořiďte si místo toho party stan.

Party stan můžete rozložit a složit podle potřeby. Velikost si vyberete podle svých preferencí, stejně tak barvu. Kvalitní party stan můžete nechat na zahradě stát třeba celé léto, určitě ho užijete. Děti si s ním vyhrají, poskytne vám stín během nejteplejších hodin a hosty ochrání před deštěm.

Neocenitelný pomocník také na dovolené

Party stany mají nespočet využití. Stan se dá využít také jako reklamní stánek či prodejní stánek, což by vás mohlo zajímat, máte-li firmu a jezdíte-li na různé veletrhy nebo prodejní trhy.

Užijete však rovněž jako soukromá osoba. Až se příště vydáte sjíždět Vltavu, stanovat nebo na dovolenou v karavanu, vezměte si svůj reklamní stánek s sebou. Rozložíte ho, kde bude potřeba, a hned získáte daleko více prostoru.

Party stan není nevzhledná stavba

Moderní party stany jsou minimalistické, a když je navíc ozdobíte, budou skutečným doplňkem vaší zahrady. Pod střechu lze zavěsit světelné řetězy, květinové řetězy nebo papírové ozdoby.

Doporučujeme investovat do stanu s hliníkovou hexagonovou konstrukcí. Snadno se skládají, jsou lehké a dobře přenosné. Složený stan se vejde i do kufru menšího osobního automobilu, takže žádné strachy.