Oživte zahradu dětským domkem. Při dobrém výběru jde o univerzální součást zahrady

Chcete o kousek vylepšit vzhled zahrady a přidat praktický prvek. Štvou vás děti, které věčně sedí doma a koukají do monitorů? Oba případy perfektně vyřeší zahradní domky. Jaké druhy existují a podle čeho vybrat ten správný? To se dozvíte v tomto článku.

Vyberte odolný materiál

Hodně oblíbené a ve svém použití univerzální jsou dřevěné zahradní domky. Zvolit můžete buď rovnou variantu vhodnou pro děti, kdy jde zpravidla o menší domečky, ale i větší zahradní domek s možností jiného využití. Pokud máte místo na zahradě, je možné v dřevěném domečku získat praktický prostor pro ukládání nářadí a dalších věcí. V kombinaci s domečkem pro děti je dobrým doplňkem skluzavka či houpačka.

Ještě o poznání odolnější jsou plechové domky BIO HORT. Jde o prémiového rakouského výrobce, kdy máte jistotu, že je použit silný a odolný plech, který vydrží opravdu dlouho. Tato varianta je určena hlavně pro ukládání nejrůznějších věcí a příliš se nehodí pro dětské hry.

Jak velký domek chcete?

Při výběru narazíte na širokou nabídku různých variant. Musíte tedy zhruba vědět, jak velký domek hledáte. Chcete spíše něco menšího do rohu zahrady, nebo si můžete dovolit pořídit větší typ dozadu za dům? To záleží na konkrétních dispozicích vašeho pozemku. Velikost vybraného modelu si raději ověřte. Rozdíly jsou také v montáži a následné údržbě, která je v případě dřevěných a plechových domků rozdílná.

Hračka pro děti i sklad nářadí

Zahradní domky mohou mít různá využití. Ať už hledáte praktický sklad, nebo hračku pro děti, v obou případech si vyberete u specializovaného prodejce. Podívejte se na více na webu www.domky-herold.cz a udělejte si konkrétní představu o nabízených možnostech. Osobně se na domky, pergoly, altány, mobilní vířivky a podobně můžete podívat v showroomu v Kutné hoře.

Napsat komentář