Kvalitní stavebniny po ruce se vždy hodí

Opět se vracíme k našim „zlatým českým ručičkám“. Řemeslníků je nedostatek, čekací lhůty dlouhé. Takže jakmile stavíme, rekonstruujeme nebo jen děláme drobnější úpravy v bytě, v domě či na zahradě, hodí se jako partner dobré stavebniny.

Kvalitní pražské stavebniny

Dostupnost hobby marketů, zejména ve velkých městech, láká k nákupu stavebnin využívat právě je. Ale specializované stavebniny nabídnou více – sortimentu, kvality i odborného poradenství. Stavebniny Praha – to je prodej stavebního materiálu firmou BigMat Praha. Ta je součástí evropského společenství vlastníků. Díky tomu umí nabídnout nejkvalitnější stavební materiály. Prodejny najdete pod značkou Stavebniny Stavimex.

Stavebniny v Libni a v Malešicích prodávají sortiment pro malospotřebitele, řemeslníky i velké firmy. Součástí služeb je specializované poradenství ve stavebnictví. Koncoví zákazníci to využívají zejména ve chvíli, kdy se pouští do rekonstrukce. Součástí služeb pro zákazníky je i doprava materiálu.

Vše pro hrubou stavbu i rekonstrukce

Hrubá stavba nebo řezivo – to je to, co potřebujeme, pokud se pouštíme do větších či menších stavebních projektů. Stavimex nabízí pestrou nabídku stavebního materiálu, který uspokojí zájemce pro jakýkoliv typ stavby. Včetně případů, kdy vás čeká suchá výstavba v rámci interiéru. Sádrokarton, ale i další materiály pro tento typ výstavby jsou samozřejmostí.

Svépomocí se pouštíme zejména do rekonstrukcí. Polystyren pro zateplení, ale i porobeton pro změnu dispozic interiéru, když nechceme pracovat se sádrokartonem, jsou nejžádanějšími produkty. Častou interiérovou změnou je výměna dveří, kdy ve většině případech měníme i zárubně.

Materiál pro hezčí exteriér

Pokud jde o zahradní úpravy, nabízí Stavimex nejen základní stavební materiál. K dispozici je například betonová dlažba od různých dodavatelů pro úpravu zpevněných ploch kolem domu, pod pergolami i pro příjezdové plochy či parkovací stání u domu.

Barvy na míru

Prodejna Stavimex v Libni otevřela rovněž míchací centrumStudio barev a moderní vzorkovna vám pomohou vybrat si správnou barvu při úpravách interiéru i fasád. Namíchat si lze nechat interiérové barvy, fasády, omítky i stěrky.

Napsat komentář