Nová střecha i oprava střechy v Praze – to jsou Střechy Novák

Střecha je základem zdraví domu. Protékající staré střechy jsou havarijní částí konstrukce, kterou je zapotřebí bez prodlení řešit. Dobře musí být navržena i konstrukce nové střechy, jinak se mohou problémy objevit už i u té nové. V neposlední řadě je rekonstrukce střechy základem třeba pro revitalizaci starých podkroví, která lze předělat na obytná a získat tak další bytové či komerční prostory. Ve všech těchto případech vám pomůže firma Střechy Novák.

Plánujete se pustit do střechy? Střechy Novák je společnost, která se zaměřuje především na střechy Praha a každoročně zrealizuje až 300 střech. Specializuje se nejen na rodinné domy, ale i na činžáky či budování luxusních podkroví. Díky tomu má velké kapacity pro realizaci projektů a obrovské zkušenosti se všemi typy střech i realizací.

Střechy Novák – to jsou střechy na klíč

Firma vám nabídne služby v oblasti pokrývačství, klempířství, tesařství, navrhne a vyrobí CNC krovy, i se postará o dodávku a osazení střešních oken.Specialitou společnosti je též realizace nadkrokevní izolace. Ta se používá obvykle pro rekonstrukce střechy s historickým a jinak designově hodnotným trámovím, které díky tomu nemusíme zakrýt izolací mezi krokve. Současně má však nadkrokevní izolace střechy i další výhody. Nezmenšuje prostor v podkroví a dá se realizovat i v případě, kdy už je interiér hotový, i když s nedostatečnou izolací, a kvůli té nové nechceme interiér opět celý rozebrat.

Zcela na klíč firma realizuje jak nové střechy, tak jejich rekonstrukci. Neodmítne vás, ani když vás zajímá pouze dílčí oprava střechy. Postará se o nové krovy i rekonstrukci starých, o osazení střešních oken, pokládku střešní krytiny i instalaci všech klempířských prvků.

Vyberte si krytinu

Ve firmě Střechy Novák pracují s kvalitními a osvědčenými střešními krytinami. Pokrývá se pálenými taškami Tondach i betonovými taškami Mediterran, KM Beta a Bramac. Dále se používají vláknocementové materiály značek Cembrit a Eternit. Plechové střechy firma realizuje materiály značky Legos a asfaltovými pásy od Mogat Werke. Možná je též pokládka PVC fólií. U těch se využívá sortiment Izolprotan a Fatrafol. Pouštíte-li se do realizace nové střechy, do rekonstrukce či opravy střechy, společnost Střechy Novák je výbornou volbou.