Nerezové zábradlí vám vydrží do konce života

Zábradlí, o které se můžete opřít. Zní to na první poslech jako klišé, ale ono je to skutečně to nejdůležitější, co od svého nového zábradlí očekáváte. Že bude pevné a vydrží za jakýchkoliv okolností. A ideálně abyste se o něj nemuseli nijak moc starat.

Venku odolá dešti i UV záření

Abyste toho docílili, vybírejte zábradlí z pevných a kvalitně zpracovaných materiálů. Jedním takovým je ocel, dalším pak nerez. Zábradlí z nerezu představují hit posledních let. Zábradlí ze zámečnictví v Českých Budějovicích jsou velmi pevná, už od pohledu na ně vám je jasné, že vydrží téměř jakýkoliv nápor. Velikou výhodou nerezu je jeho odolnost. Bez změn v jeho vzhledu či struktuře čelí zábradlí všem povětrnostním jevům. Vlhkost, tekoucí voda, vítr, krupobití ani přímé sluneční záření si na něj nepřijde. Díky tomu se nerezové zábradlí může pyšnit neomezenou životností, a to i když se bavíme o jeho umístění v exteriéru.

Skvěle se hodí do moderních interiérů

Ve vnitřních prostorách naopak vynikne jeho moderní design. Působí velmi luxusně, a to ve své nejjednodušší podobě, tedy v přímých liniích, i s výplní či ozdobnými doplňky. Nerez dokáže celý interiér odlehčit. A pokud si myslíte, že nerezové zábradlí v interiéru studí, jste na omylu. Přejímá totiž teplotu svého okolí, pokud tedy doma alespoň občas topíte, nebude zábradlí po dotyku chladné. Na konec je tu dobrá zpráva pro všechny hospodyňky i kutily. Kromě občasného utření prachu se o nerezové zábradlí nemusíte vůbec nijak starat. Je zcela bezúdržbové.

Zábradlí na míru

Zmiňované zámečnictví v Českých Budějovicích, které se výrobou zábradlí již několik let zabývá, vám jej zhotoví zcela na míru. Bude ladit s jeho okolím, ať už jej umístíte na schodiště, balkon, dovnitř či ven. Vybrat si můžete z jednoduchého elegantního provedení, nebo k zábradlí přidat skleněnou a dřevěnou výplň, případné nějaké ozdobné prvky.