Netradiční designové krby frčí

Toužíte po krbu? A proč tento sen nezrealizovat? Nenabízí se jen tradiční podoba, dnes můžete natrefit i na moderní verzi, která vás jistě nadchne. Krásný designový krb rozzáří místnost a stane se její dominantou. Krby a krbová kamna dnes dokážou splnit i ta nejnáročnější přání, respektovat nové trendy a přitom splnit do puntíku svou funkci. Hodí se do moderních interiérů, klasické krby zase do interiérů tradičních.

Uklidňující pohled do plamenů

Krb je nenahraditelný pro vytvoření domácké, romantické a přátelské atmosféry. Hřeje a zároveň se stane designovým prvkem. Pohled do plamenů je pro mnoho lidí uklidňující terapií. Dopřát si jej můžete dokonce i do bytu! Stačí si vybrat z nabídky biokrbů a plynových krbů. Starý krb někdy postačí zrenovovat a vyměnit krbovou vložku. Další variantou je zcela nový výrobek respektující nejmodernější trendy.

Pestrý výběr moderních krbů s jednoduchou obsluhou

Moderní krby překvapují pestrou paletou tvarů a barev. K rozmanitému vzhledu připočtěme jednoduchou obsluhu, kterou zvládne každý. Samozřejmě, i ten nejmodernější krb na klasické bázi potřebuje odklízet saze a pravidelnou údržbu, není to ale nic extra náročného a běžný provoz domácnosti to nijak neomezí.

Sladit krb s interiérem

Krb by měl ladit se zbytkem interiéru, což nebude žádný problém. Nabídka je široká, stačí vybrat ten správný. Nechybí ani úchvatné designové solitéry, které nelze přehlédnout, a stanou se dominantou pokoje. Upřednostníte-li kousek nenápadný, rovněž máte z čeho vybírat.

Závěsný krb uprostřed místnosti?

Hitem jsou stylové krby závěsné. Umístíte je klidně doprostřed místnosti, nepřekáží a vidět jsou odkudkoliv. Uspokojí i ty nejnáročnější, vypadají luxusně a hodí se i do komerčních budov. Existují nejen designové krby centrální, ale i rohové a čelní. Výroba probíhá většinou na zakázku, aby byly uspokojeny individuální potřeby každého zákazníka. Není problém nechat si vytvořit krb originálně zdobený. Na koho se obrátit? Za prozkoumání jistě stojí sortiment firmy Topsys Praha s.r.o. se širokou nabídkou designových solitérů.

Napsat komentář