Objednejte si nejlevnější palivo s dopravou zdarma po celé ČR

V současnosti mnohá domácnost řeší, na jakých položkách by se dalo ušetřit. Největší částky se obvykle vydávají za energie a topení. Existuje řada možností, jak uspořit nemalé částky na těchto položkách. Jsou to například zateplení domu, izolace, výměny oken, nákupy ekologičtějších spotřebičů a náplní do nich. V případě, že žádáte o dotaci (nebo jste ji se štěstím získali) na pořízení kombinovaného kotle na tuhá paliva, pečlivě zvažte, kterým otopem vlastně můžete topit.

Kvalitní palivo máte doma už za pět dní

Dobrá, kotel už máte a teď vyvstává další palčivá otázka. Kde sehnat spolehlivého dodavatele, který vám i do zapadlé vísky na samotě nebo příhraničního regionu doveze požadované topivo v rozumném časovém horizontu a navíc za dobrou cenu? Pokud oslovíte specialistu na prodej antracitu, koksu, černého uhlí, dřeva a briket – společnost Optimtop, neprohloupíte. V kterémkoliv ročním období vám po objednávce dopraví jakékoliv množství otopu do pěti dnů. Množství topiva není rozhodující, ale při objednání si alespoň jedné palety máte dopravu zdarma. Díky tomu, že je dodavatel vybaven nákladními vozy s hydraulickým čelem, není problém objednat si i velké množství požadovaného otopu například pro průmyslové provozy s pecemi.

Doprava nákladními vozy a paletovými vozíky

Ovšem i domácnosti a jejich obyvatelé jsou vítanými zákazníky. Pro jednotlivé klienty jsou připraveny také menší pytle grilovacího a barevného uhlí. Se všemi prodávanými produkty se manipuluje s pomocí paletového vozíku. Na něm se palety převezou po zpevněné ploše na kratší vzdálenost na místo určení. Paletové vozíky jsou určeny pro manipulaci na asfaltu, betonu a dlažbě. Nedovedou se pohybovat se zátěží po trávě, štěrku, písku nebo na nakloněné rovině. Před objednáním proto specifikujte terén, na jakém se budou pracovníci společnosti s požadovaným palivem pohybovat.

Topivo nikdy nebylo levnější

Posezonní slevy lákají spořivé i přemýšlivé hospodáře k včasnému předzásobení se dostatečným množstvím otopu. Například antracit se dnes prodává za zvýhodněnou cenu zlevněnou téměř o čtvrtinu. Jakostní topivo využijí například kováři, ale i specializovaná pracoviště s otevřeným ohněm a pecemi. Pro domácnosti jsou určeny všechny typy nabízeného paliva, dřevem počínaje a uhlím konče. Nečekejte na podzim, nejlevnější topivo se prodává právě teď.

Foto: optimtop.cz

Napsat komentář