Nástroje a kalibry i pro vaši výrobu

Pracujete v oblasti kovovýroby? Nástroje i kalibry pro strojírenskou výrobu a obrábění kovů nabízí Michovský-TOOLS s.r.o.

Zajistěte si pro svoji výrobu ty nejkvalitnější nástroje

Specializuje se na ně firma Michovský-TOOLS s.r.o. Díky špičkovým nástrojům konstruovaným pro soustružení, frézování, vrtání i řezání závitů bude vaše produkce kvalitnější než doposud. Společnost Michovský-TOOLS neustále rozšiřuje své skladové zásoby. Proto má frézy, soustružnické nástroje a pomůcky, vrtáky, závitníky, kalibry, měřidla i upínací pomůcky většinou skladem a expedice je tak možná již do 24 hodin od objednávky.

Společnost nabízí sortiment od českých i zahraničních dodavatelů. Jde o nástroje vyráběné vždy těmi nejmodernějšími technologiemi a splňující dnešní požadavky na kvalitu, přesnost i dlouhou životnost. Na webu firmy můžete sledovat aktuální novinky v sortimentu i dohledat standardní sortiment.

Kalibry a měřidla

V Michovský-TOOLS vám nabídnou kalibry a měřidla určeny pro skutečné profesionály. Jde o kalibry, koncové měrky, posuvná měřítka, mikrometrická měřidla (mikrometry), posuvné hloubkoměry, výškoměry, digitální číselníkové úchylkoměry, nastavovací kroužky i posuvná měřítka.

Zejména v sériové výrobě se používá speciální měřidlo – kalibr. Slouží jako porovnávací měřidlo, díky čemuž zvyšuje produktivitu práce a snadněji se vyloučí vadné výrobky. Cílem kalibru není měřit, ale porovnat. Může jít o tvar, rozměr či polohu. Kalibry se nabízí jako kusové, ale též v sadách. V sortimentu nechybí válečkové kalibry a závitové kalibry různých typů.

Měřidla pro průmyslové a strojírenské použití jsou obvykle kalibrovaná a lze zajistit i kalibrační protokol od certifikované laboratoře. Ta od Michovský-TOOLS mají prodlouženou životnost díky kvalitnímu materiálu.