Bambusové prostěradlo perfektně absorbuje a odvádí vlhkost

Spánek je pro lidský organismus velice důležitý, protože během něho odpočívá, vstřebává zážitky a načerpává energii. Velice často se mluví o tom, že postel výrazně ovlivňuje kvalitu spánku, což je sice pravda, nicméně neměli byste podceňovat ani ložní prádlo. V následujících řádcích se zaměříme především na bambusové vlákno, které hraje v současné době prim.

Pokud ložní prádlo nesaje a neodvádí pot, začnou se v něm vytvářet mikroorganismy, kvůli kterým potom vznikají alergie. Obrovské popularitě se v posledních letech těší bambusová prostěradla vyznačující se mnoha přednostmi.

Bambus se pyšní mnoha pozitivními vlastnostmi

Bambus je asijská rostlina, která se používá už po staletí k různým věcem, například jako stavební materiál. V několika posledních letech se však prodírá do světa textilu, neboť bambusové prostěradlo dokáže pojmout až 4x více vlhkosti než bavlna. Alergici ocení jeho antibakteriální povrch, čím vyšší je poměr babusového vlákna ve tkanině, tím vyšší je i odolnost prostěradla vůči bakteriím. Bambusové prostěradlo není tedy domovem plísní, bakterií a kvasinek.

Bambusová prostěradla jsou hebká na dotek

V bambusovém prostěradlu se vám bude usínat jedna radost, protože je příjemné na dotek. Velkou výhodou také je, že se nemusí žehlit. Jestliže si vás bambusové vlákno podmaní, potom se můžete podívat i na další bambusové produkty. V koupelnách se budou vyjímat rychleschnoucí bambusové ručníky, které jsou navíc antibakteriální.

Jestliže hledáte internetový obchod, jenž se zaměřuje na prodej výše uvedených výrobků, doporučujeme podívat se na pestré produktové portfolio online prodejny RodinneBaleni.cz. V e-shopu najdete mimo jiné také bambusové osušky, další druhy povlečení a prostěradel, přikrývky, polštáře a galanterii. Spokojení budete nejen s kvalitou produktů, ale také s cenovou politikou obchodu.

Napsat komentář