3 pojistky bydlení, které vás musí zajímat

I několik vteřin stačí k tomu, abyste přišli o vaše drahocenné věci či bylo poškozeno vaše bydlení. Silný vítr může poškodit střechu či stromy na vaší zahradě, prasklé potrubí pošle k vám domů vodu, která zničí vše, co jí přijde do cesty, přepětí v síti vyřadí z provozu všechny vaše spotřebiče. Stát se toho může mnohem více. Jestliže nechcete skončit se slzami v očích a řešit, kde na opravy a koupi nových věcí seženete peníze, přečtěte si více o jednotlivých druzích pojištění bydlení, vyberte si minimálně jedno z nich a začněte život beze strachu o váš majetek.

Pojištění nemovitosti pro všechny

Pojištění nemovitosti funguje jako ochrana pro byty, domy a rekreační objekty. Kryje škody, které mohou napáchat přírodní živly, vandalové a zloději. Jedná se o základní pojistku, která by měla být vlastní všem. Vztahuje se na škody na nemovitosti a v případě pojištění domu také na zahradní stavby (septik, studna, garáž apod.), na zahradní rostlinné kultury a také na anténní systémy aj.

mujdomek-cz_online_ergo_cz_01

Domácnost a kombinace

Druhým typem je pojištění domácnosti, které kryje škody na věcech movitých. Vztahuje se například i na cennosti, spotřebiče či domácí mazlíčky. Zařiďte si ho v případě, když se nechcete strachovat o vaše drahocenné vybavení. Rádi volíte zlatou střední cestu? Sjednejte si majetkové pojištění. Kombinuje oba předchozí typy. Můžeme-li vám radit, podívejte se podrobně na populární pojištění Bezpečný domov. Je to produkt pojišťovny ERGO s obsáhlým rozsahem krytí. Každý klient k němu získá několik bonusů, je to například pojištění odpovědnosti do 3 000 000 Kč a pojištění vedlejší stavby a garáže do 50 m2 plochy zcela zdarma!

mujdomek-cz_online_ergo_cz_02

RADA: Všechny typy pojistek vás chrání pro případ, že vzniknou škody na vašem majetku. Jenže stát se může i to, že vy svým jednáním způsobíte škody druhé osobě. Abyste ani v tomto případě nemuseli nic platit, sjednejte si pojištění odpovědnosti. Více o něm zde.

Napsat komentář