Šance na stylové bydlení téměř v centru Prahy za hubičku!

Láká vás bydlení v Praze? Nechcete cpát do chřtánu peníze někomu cizímu v podobě nájmu? Uvažujete o koupi bytu, ale nedokážete se rozhodnout pro ten správný? Připadá vám nabídka příliš obsáhlá a nedokážete se v ní zorientovat? Nemusíte. Jestliže hodláte život prožít na klidném místě, přesto ve spojení s centrem a v bytě, který plně odpovídá vysokým nárokům na spokojené bydlení, stačí si přečíst několik následujících řádků.

Na Vackově boduje provedením i polohou

Nad ostatními v mnoha směrech vyniká rezidence Na Vackově. Jedná se o projekt developerské společnosti Metrostav Development a.s., která si ke spolupráci přizvala architekty ze studia MS Architekti. Společně se jim podařilo navrhnout a částečně již i postavit komplex, který ve všech ohledech naplní i ty nejvyšší nároky na bydlení. Postaveno bude celkem 5 budov, každá bude mít maximálně 5 pater. V nich je chytře rozmístěno 331 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk. Všechny jsou koncipovány tak, aby co nejvíce využily denní světlo. Přízemní mají malé zahrádky, ostatní balkony či terasy.

mujdomek-cz_navackove_cz_01

Prestižní lokalita jako obrovská výhoda

Moderní bydlení v Praze vzniká v okolí ulice Olgy Havlové na Žižkově. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších lokalit Prahy. Od domu to budou mít rezidenti jen kousek do malebných parků, na sportoviště, do obchodů i do centra města. Dobré je i spojení na pražské výpadovky. Bydlení zde je ideální jak pro mladé, tak i pro rodiny s dětmi. Prodej nových bytů v Praze byl již zahájen. První 2 budovy mají dokonce už i čísla popisná a brzy přivítají nové rezidenty. Více informací se o projektu dozvíte na byty.navackove.cz.

mujdomek-cz_navackove_cz_02

Co udělat před návštěvou?

Máte-li zájem, co nejdříve si domluvte schůzku. Jestliže jste dosud nezjišťovali, kolik vám banka půjčí, udělejte to jako první. Základní představu o výši hypotéky si udělejte pomocí online kalkulačky.

Napsat komentář