Zorganizujte nezapomenutelnou venkovní zimní párty!

I když počasí nepřeje, můžete si užít skvělou venkovní párty. Stačí k tomu mít jen potřebné vybavení. Co všechno budete potřebovat? Jaký program připravit, aby se hosté bavili?

Které stany nabízí variabilní prostor?

Překážkou v uspořádání velkolepé oslavy rozhodně není počasí. Pokud si půjčíte party stany a k nim i hořáky, které zajistí příjemné teplo, bude vám jedno, že se venkovní teploty stále drží okolo bodu mrazu. Velkorysou nabídku má půjčovna AZrent. Pronajmout si můžete stany nůžkové i velký trubkový stan. Oblíbený je nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry (vnitřní plocha stanu je 9 metrů čtverečních) a také stan Easy-up s rozměry 6 x 3 metry. Oba typy stanů se dají lehce spojit, takže rázem vznikne velký prostor. Stany mají bočnice, zima jednoduše nemá šanci.

mujdomek.cz_azrent_cz_01

Bez grilu to nepůjde

K venkovní oslavě patří pořádný gril. Zapomeňte na malý, u kterého se budete jen trápit. Vsaďte na pohodu a velikost. AZrent funguje i jako půjčovna grilů na sele. Stačí, když budete v grilu udržovat stálou teplotu a čas od času sele potřete marinádou. Vznikne pochoutka, kterou hosté určitě ocení. Pronájem grilu nezahrnuje mytí, za poplatek si ho lze doobjednat.

mujdomek.cz_azrent_cz_02

Atraktivní program a překvapivé nápoje

K vepřovému masu se nejlépe hodí pivo, nezůstávejte jen u něj. Popusťte uzdu fantazii a přivítejte hosty míchaným drinkem. Několik tipů přináší tento článek. Z míchání drinků také můžete udělat skvělou zábavu. Vytvořte bar, kde si každý host bude moci namíchat pití podle své chuti. Můžete zorganizovat třeba i soutěž o nejlepší drink apod. Co se týče zábavy, vždycky zabodujete s karaoke. Zpestřením je také pantomima. Nebojte se udělat párty tématickou. Hosté přijdou v kostýmech, rázem vše dostane úplně jiný rozměr. Osvědčená témata jsou – cesta kolem světa, pohádkové postavy, černá a bílá.

Napsat komentář