Znáte atypické prodloužené povlečení?

Čouhají vám nohy z přikrývky? Chcete pohodlně spát se svým partnerem pod jedním povlečením a nevíte, jakou variantu zvolit? Odpovědí může být atypické prodloužené povlečení, jehož hlavní výhoda spočívá právě ve větších rozměrech. Kdy sáhnout po běžné prodloužené variantě a kdy naopak vybrat francouzský typ?

Prodloužené bavlněné povlečení MARKÉTA EXCLUSIVE - černá, foto: RodinneBaleni.cz
Prodloužené bavlněné povlečení MARKÉTA EXCLUSIVE – černá, foto: RodinneBaleni.cz

Prodloužení pro vysoké postavy

Ideální pro všechny s vyšší postavou i pro ty, kteří se rádi zavrtají, aby ani kousek těla nekoukal. Prodloužené povlečení 140×220 nabízí o něco více místa na nejširší straně a poskytne vám komfort i tam, kde to běžná délka ložního prádla nezvládne. Pokud máte takto delší přikrývky, jiná varianta by ani nebyla vhodná. Prodloužené povlečení se vyrábí v klasickém bavlněném i krepovém provedení a vybírat můžete z mnoha designových variací.

Francouzské bavlněné povlečení LAISA - tyrkysová, foto: RodinneBaleni.cz
Francouzské bavlněné povlečení LAISA – tyrkysová, foto: RodinneBaleni.cz

Francouzské povlečení nejen pro zamilované

Druhou možností netradičních rozměrů je francouzské povlečení. To svůj název získalo díky atypické velikosti přikrývky, která je vhodná především pro spaní ve dvou. Francouzské povlečení 200×220 jsou v podstatě dvě spojené běžné přikrývky. Jedná se o celou sadu, která kromě ložního prádla na přikrývky disponuje i povlečením na dva polštáře o rozměrech 70 × 90 centimetrů. Teď už zbývá zvolit odpovídající design a můžete si užívat komfortní noci pod velkou a krásně povlečenou dekou.

Jak vybrat to správné ložní prádlo?

Při výběru povlečení se zaměřujeme na rozměry, které by měly odpovídat přikrývce a polštáři. Pro atypické rozměry volíme vždy to správné ložní prádlo, protože jinak by výsledek neposkytoval takový komfort. Samozřejmě sledujeme i to, z jakého materiálu je ložní prádlo vyrobeno. Běžné bavlněné povlečení nabízí příjemný spánek během celého roku. Atraktivního designu dosáhnete s využitím krepového materiálu, který se navíc nemusí žehlit.

1 komentář: „Znáte atypické prodloužené povlečení?

  1. Krásné povlečení, u RodinneBaleni.cz nakupujeme rádi, prvně jsem o něm četla na magazínu pro ženy a hned jsem objednala. Naprostá spokojenost, kvalita, dobré ceny, rychlá dodávka zboží. Palec nahoru

Napsat komentář