Zastřešení bazénu prodlouží koupací sezónu

Bazén na zahradě je fantastický nápad, neboť si dopřejete soukromí, můžete se koupat, kdykoliv se vám zachce, a užijete si i večerní plavání. Samozřejmě, ne všechny bazény jsou stejné, existuje však spousta způsobů, jak můžete ze standardního bazénu získat mnohem více. Investujte třeba do zastřešení, protože tím prodloužíte koupací sezónu klidně i o několik měsíců.

Plavání venku má spoustu výhod. Budete nejen relaxovat na slunci a cítit se skutečně jako na letní dovolené, ale také můžete odpočívat na lehátku ve večerních hodinách a sledovat kouzlo hvězd. Pobyt venku s sebou nese i nějaké problémy. Bazén nemůžete používat, když je velká zima, případně prší. Strávíte také spoustu času čištěním bazénu, protože vás čeká odstraňování listí a nečistot. Zastřešení bazénu vám takové potíže odstraní.

Užívejte si bazén za každého počasí

Představte si, že plavete v zastřešeném bazénu a najednou začne pršet a vy můžete poslouchat zvuk kapek dopadajících na polykarbonátovou střechu. Výhody zastřešení bazénu jsou však mnohem větší. Uvnitř budete poslouchat hudbu, aniž byste kohokoliv jiného na zahradě rušili. Klidně si můžete k bazénu dát i televizor, případně si okolo něj rozmístit nábytek náchylnější na déšť.

Zastřešení dodá bazénu wow efekt

V neposlední řadě vás zastřešení nadchne i po designové stránce, protože dodá bazénu takzvaný wow efekt. Jakmile někomu řeknete, že máte zastřešený bazén, můžete očekávat, že bude ohromen, možná vám bude i trochu závidět. Jediným stisknutím tlačítka střechu zatáhnete a odtáhnete. Záleží to jen na vás. V případě, že se plánujete stěhovat, snadněji nemovitost se zastřešeným bazénem prodáte, navíc zvýší hodnotu objektu.

Jestliže hledáte odborníka na zastřešení, podívejte se do nabídky společnosti ALBIXON, která je v této oblasti lídrem.