Vydělávejte peníze krátkodobým pronájmem své nemovitosti

Lámete si hlavu, co podniknout s vaší volnou nemovitostí? Bydlet v ní zatím nehodláte, protože možná máte svůj byt v Praze. Co takhle ji využít ke krátkodobému pronájmu? O takové nemovitosti a ubytování v nich je mezi zahraničními i tuzemskými cestovateli poměrně velký zájem.

Jak krátkodobý pronájem vlastně funguje?

Jestliže si na krátkodobý pronájem sami netroufáte, můžete využít služeb správce, který se tomuto věnuje už nějakou dobu. Jeho profesionalita a zkušenosti jsou k nezaplacení, protože na svá bedra převezme veškerou starost o pronajímanou nemovitost. Vy se tak nebudete muset o nic starat.

Aby se o vaší nemovitosti lidé dozvěděli, budou její fotografie vystavené na několika platformách, které se pronájmem zabývají – Airbnb, Booking.com, Agoda, TripAdvisor, Expedia. Nemovitost je ovšem nutné nafotit, k tomuto účelu poslouží expert na byty, jenž umí byt připravit tak, aby na fotografiích vypadal skutečně zajímavě a atraktivně. Vydělat krátkodobým pronájmem může být opravdu jednoduché.

Opravy i úklid přenechte profesionálům

Další výhodou je, že o vaši nemovitost v pronájmu se správce bude starat a určitě nenechá ležet bez povšimnutí například prasklou žárovku nebo netopící topení a další problémy, které s pronájmem bývají spojené. Jeho tým údržbářů se o vše postará. O vaše hosty bude také náležitě pečováno, a to celých 24 hodin denně tak, aby byli maximálně spokojeni. Úklid zabezpečí profesionální pokojské, vše tedy bude čisté a v bezvadném stavu vždy připravené na nového hosta.

Optimalizace příjmů z pronájmu

Účelem pronájmu je zisk a správa krátkodobého pronájmu má k ruce tým expertů s kvalitním softwarem, kteří umějí maximalizovat výnosy z vašich bytů i domů, jež jste ke krátkodobému pronájmu poskytli. Díky tomu může být váš příjem z pronájmu vyšší až o 20-50 %. Peníze na ulici neleží a proč nevyužít toho, aby vám je vaše nemovitost vydělala?

Napsat komentář