Dejte přednost hravosti barevných obálek

Slavnostní příležitosti přímo vybízejí k použití barevných obálek, fádní bílé raději nechte doma. Ať už chcete v obálce pouze předat přání, nebo darovat peníze, buďte originální a rozhodněte se pro atypickou velikost a nestandardní materiál či provedení.

Jaké obálky jsou k dostání?

Na trhu můžete kromě klasických bílých obálek narazit na barevné obálky, jež mohou být jednobarevné či netradiční dvoubarevné. U nich je odlišná vnější a vnitřní barva. Jsou vyrobeny ze speciálního papíru se zajímavou strukturou.

Ochranný charakter

Tuto vlastnost splňují bublinkové obálky, do nichž vložíte předměty náchylné na poškození. Bublinky tvoří tělo obálky, její povrch je potažen speciální fólií různých barev. V této kategorii též naleznete bublinkové obálky standardní, jež jsou v červené, černé a oranžové barvě.

Ozdobné obálky

Sem spadají celofánové a ozdobné fóliové sáčky z průhledných nebo neprůhledných fólií různých velikostí a barevných variací.

Vždy se najde ta pravá příležitost

Barevné obálky užijete o Vánocích, svatbě, narozeninách, svátcích, výročí nebo k milostné korespondenci. Sáhněte po nich vždy, když budete chtít zaujmout. Narozeninové přání v běžné poštovní obálce nikoho nenadchne.

Nespočet provedení

Originální obálky mohou být vybaveny samolepícím uzavíráním či zajímavou strukturou, která využívá moment překvapení již na dotek. Samostatnou kategorií jsou obálky se šňůrkou, jež evokují něco skutečně výjimečného.

Hravé bublinky

Bublinkovým fóliím málokdo odolá, musí si alespoň jednu bublinu prasknout. Kromě této vlastnosti se postará o bezpečí vloženého předmětu, ochrání ho i během velmi náročné přepravy. Tyto protinárazové obálky vynikají též odolností vůči povětrnostním podmínkám, jako jsou déšť, sníh nebo vítr. Navíc mají termoregulační vlastnosti.

Napsat komentář