Tipy, jak uspět při nákupu obkladaček

Chystáte renovace či máte zájem postavit novou koupelnu nebo kuchyni a přemýšlíte, jaké obkladačky jsou ty správné právě pro vás? Zahoďte starosti za hlavu a čtěte dál. Řekneme si, na co si dát pozor, abyste byli spokojeni. Na trhu nalezneme nespočet druhů a provedení obkladů, což nám může dělat problém v rozhodování.

Právě pro vás přinášíme bezkonkurenční návod, podle kterého si správně vybere každý z vás.Nerozhodujte se ukvapeně, samotný výběr poměrně hodně ovlivňuje kvalitu dané místnosti. Udělejte to nejlepší rozhodnutí.

Před návštěvou koupelnového studia

Před návštěvou koupelnového studia si ujasněte, jak by měla vaše koupelna vypadat. Koupelnové dlaždičky skvěle vystihnou vaše představy. Bohatá nabídka vás potěší! Nezáleží, zda si přejete světlou nebo tmavou koupelnu, vaše představy budou splněny.Nezapomínejte také na velikost koupelny či kuchyně, což je také velmi důležité. Obklady si vybírejte osobně v autorizovaných prodejnách. Věnujte pozornost také zbarvení hmoty kachličky , ze které poznáte mnohé. Bílá barva je symbolem kvalitních obkladů.

Jaké obklady do kuchyně?

Obklady do kuchyně volte raději s glazurou. Glazurované dlaždice jsou kvalitní a také oděruvzdorné, což je skvělá varianta do každé domácnosti. Také si důkladně vypočítejte a ujistěte se, kolik dlaždiček bude třeba. Není vhodné nakupovat přesný počet, nechejte si rezervu alespoň 15 – 17%. Vhodné je zrealizovat nákup od dodavatele, který disponuje větším množstvím daného druhu.Při nákupu se také nezapomeňte informovat na termín dodání spolu s obchodními podmínkami. K objednávce také přidejte další potřebné nezbytnosti jako je lepidlo, spárovací tmel, řezačka a jiné. Pokud si obkládání zajišťujete sami, je nutné mít i vodováhu.Informujte se také na cenu za dopravu, propočítejte si, kolik můžete rezervovat na výdeje spojené s dopravou.Fantastické obklady do koupelny naleznete na internetové stránce Ravak.cz. Vyšperkujte si koupelnu podle vašich představ, budete nadšeni!

1 komentář: „Tipy, jak uspět při nákupu obkladaček

  1. Máme obklady z Ravak a velká spokojenost, koupili jsme luxusní obklady do koupelny za super ceny 🙂

Napsat komentář