Jak funguje remoska?

Remoska: Pořád s námi

Český fenomén se opět vrací. Pořiďte si i vy fantastickou pomocnici do kuchyně. Remosku si oblíbili již naše babičky, které v ní rády připravovali chutné pokrmy. Vyzkoušejte vaření v remosce i vy, budete nadšení skvělými výsledky.

Remoska je česká specialita, na kterou máme patent. Její obliba strmě stoupá nejen u nás, ale i po celé Evropě. Pokud uvažujete o jejím nákupu, neváhejte a udělejte správné rozhodnutí. Remoska se vyplatí v každé domácnosti, nenajde se nikdo, kdo by ji nepochválil.

Výhody remosky

  • Snadné skladování.
  • Rychlé vaření.
  • Nenáročná údržba.
  • Úspora za energii.

Sestavení remosky

Remoska je pečící trouba, menších rozměrů, které je lehce přenosná. Jednoduše řečeno se jedná o pečící uzavřenou mísu. O přívod tepla se stará topná spirála. Ve středu je remoska opatřena proskleným místem, jenž je určeno pro kontrolu pečeného pokrmu. Nádoba může mít mnoho podob. Prodávají se mísy hluboké či s nižším dnem. Kvalitní povrch je tvořen moderním teflonem.

Co lze v remosce připravit?

Můžete dusit i péct masa, zeleninu a další, zkrátka vše ,na co si jen vzpomenete. Dokonce v ní lze upéct buchty či koláče. V remosce se vám nic nepřipálí, což má na starost úměrný rozklad tepla. Vaše pokrmy už nikdy nebudou vysušené. Jakákoliv úprava probíhá v uzavřené míse, která zajistí šťavnaté a chutné pokrmy.

Nejen, že si skvěle pochutnáte, ale ještě ušetříte za energii. Dlouholetá životnost je bezesporu bezkonkurenční. Údržba je vážně velmi jednoduchá a nenáročná.

Ochutnávka z historie

V 50. letech vyvinul remosku Oldřich Homuta, jenž ji dále se svým týmem zlepšoval. Postupem času se remosky vyráběly také ve Zdicích prostřednictvím sériové výroby. Po té remosky vznikaly v Kostelci nad Černými Lesy. Od roku 1994 se majitelem ochranné známky stala dvojice, která dala vzniknout společnosti Remoska s.r.o. .

1 komentář: „Jak funguje remoska?

  1. Skvělé, používáme také ( hlavně tedy na chalupě ) a je to paráda :).

Napsat komentář