T+A Solitaire P jsou špičková otevřená sluchátka

Společnost T+A se specializuje na výrobu high-endových audio systémů, zesilovačů, reproduktorů a sluchátek. Pokud hledáte vskutku špičková sluchátka s otevřenými zády a s magnetoplanárním měničem, sáhněte po modelu Solitaire P. V následujících řádcích vám produkt představíme podrobně.

Sluchátka T+A Solitaire P jsou postavena na dlouholetých zkušenostech v oboru a chlubí se výjimečnou konstrukcí, akustickým designem a špičkovými standardy. Solitaire P se vyznačují mimořádnou soudržností a intuitivním ovládáním. Opravdu nadchnou každého audiofila.

Základní informace

T+A (Theory + Application) je německá audio značka, která na trhu působí více než čtyři desetiletí. Značka si získala významné uznání a zastoupení na evropských trzích. Společnost na trh uvedla magnetostatická sluchátka, která jsou vyrobena z ušlechtilých materiálů. Sice se cena šplhá nad 120 tisíc korun, ovšem T+A audio je neskutečně kvalitní. Za kvalitu je dobré si připlatit.

Solitaire P symbolizují tvrdou práci, zkušenosti a odhodlání k vývoji, což je i nedílnou součástí filozofie německé společnosti.

Technologie

Solitaire P využívají planární magnetostatickou soustavu složenou z vysoce výkonných neodymových magnetů a speciální membrány. Společnost posouvá sluchátka na další úroveň tím, že magnety pečlivě umisťuje do vypočtených linií magnetického pole a vytváří specifické montážní kroužky a magnetické nosiče. Výsledkem pak je bezkonkurenční zvuk s minimálním zkreslením a neskutečnou dynamikou.

Design

Sluchátka nic nepostrádají ani po designové stránce. Solitaire P jsou odvážná sluchátka, která jsou na druhou stranu i minimalistická. Působí propracovaně a společnost použila vysoce kvalitní materiály, a to hliník, nerezovou ocel, umělou hypoalergenní kůži a pravou kůži Alcantara.