STĚHOVÁNÍ PRAHA 4

Naše firma nabízí komplexní služby, které zahrnují stěhování bytů, kanceláří či jiných prostor, to vše v českém měřítku i na mezinárodní úrovni. Díky našim možnostem se nezalekneme těžkých břemen, citlivých přístrojů nebo předmětů atypických tvarů a velikostí. V případě zájmu zajistíme veškerý obalový materiál, na místo dovezeme i vratné přepravky
a další věci, které jsou ke stěhování nezbytné.

Pokud jsme vás stále ještě nepřesvědčili, pak vám sdělíme, že jsme součástí mezinárodní stěhovací sítě, můžeme tedy kombinovat podporu lokálních partnerů a zajistit dopravu v rámci celého světa. V neposlední řadě disponujeme širokým sortimentem obalového materiálu, ve kterém najdete běžné i specifické obaly. Zkonzultujeme s vámi zvláštní položky a vybereme vhodné řešení pro atypické předměty nebo složité konstrukce. K dispozici budou také vratné přepravky.

Celý proces koordinují naši pracovníci, kteří provedou nakládku věcí v přesně určeném pořadí, vše se zkontroluje a můžeme vyrazit. Po převozu zkontrolují naši zaměstnanci manévrovací prostor a provedou vykládku. Je také možnost odvozu přebytečného materiálu. Pokud byste jim však přeci jen chtěli pomoci a zároveň ušetřit čas i peníze, přinášíme vám několik typů, které můžete před stěhováním udělat.

V první řadě kontaktujte náš servis s nezávaznou poptávkou, během které vytvoříme společnou představu o náročnosti a ceně. Zajištění volného místa k parkování pro stěhovací vůz je více než vhodnou záležitostí, která ušetří cestu a zkrátí čas nakládky. Pečlivým zabalením všech věcí předem výrazně redukujete cenu, protože pak se bude jednat pouze o naložení věcí, převoz a vyložení v cíli. Pokud máte možnost, nachystejte přesný seznam věcí, které potřebujete převézt.

A proč si vybrat právě naši firmu? Nabízíme vstřícný přístup ke klientovi a spoustu výhod. Pojištění, dlouholetá praxe a nízké ceny jsou tři pilíře, které by vás měli zajímat. Díky zkušenostem našich odborníků na nic nezůstanete sami, dokážou přesně odhadnout aktuální situace a zajistit nejlepší možná postup.

Napsat komentář