Reflexní vesty extrémně zvyšují bezpečnost na pozemních komunikacích

Cyklista, motocyklista, chodec, už vůbec ne dítě – nikdo z těchto účastníků dopravního provozu není na silnici v bezpečí. Situaci však zcela zásadně zlepšují reflexní vesty a další bezpečnostní reflexní prvky.

Kdokoliv menší než automobil je na silnici ohrožen. Abychom předešli nebezpečným kolizím a byli dostatečně viditelnými, neobejdeme se bez reflexních prvků. Ideálním řešením jsou bezpečnostní vesty. Už dávno to není jen reflexní vesta do auta. Oblékají si ji cyklisté, nabízí se i speciální vesty pro běžce, vyrábí se vesty i reflexní šle pro motocyklisty. Samozřejmě obrovský sortiment tvoří reflexní vesty pro děti.

Kam pro reflexní vesty?

Reflexní vesty i další reflexní bezpečnostní prvky nabízí e-shop Altima.cz. Na jednom místě najdete skutečně obrovský sortiment těchto bezpečnostních doplňků. Obchod vyniká velikostí sortimentu pro děti, včetně dětských reflexních vest, ale i různých balíčků s bezpečnostními prvky, které kombinují hezké a stylové reflexní nálepky, nášivky, pásky, vesty, návleky na batohy a aktovky i další prvky. Pro děti se tak z povinnosti stává hra a mnohem jednodušeji je přesvědčíme o nutnosti tyto bezpečnostní prvky používat.

E-shop se též může pochlubit nabídkou reflexních pásků, které vítězí v testech viditelnosti nad konkurencí. Dosahují viditelnosti až 200 metrů, přitom cenově jsou srovnatelné i s těmi nejlevnějšími. Desetikoruna vynaložená navíc zcela zásadně zlepšuje viditelnost každého, kdo používá reflexní pásky z Altima.cz.

Naučte své děti nosit reflexní prvky

Jestliže je pro někoho reflexní vesta skutečně důležitou, stejně jako další bezpečnostní prvky zvyšující viditelnost, jsou to děti. Dětská reflexní vesta se vyrábí v rozměrech pro menší i větší děti. Ta pro nejmenší děti je ozdobena i roztomilými obrázky, díky kterým si ji dítě jednodušeji oblíbí. Čím dříve začneme dítě vést k ostražitosti na silnici a k nošení reflexních pomůcek, tím snadněji se pro něj stanou samozřejmostí, která pak chrání zdraví i život dítě.