Prodej nemovitostí svěřte profesionálům!

Vlastníte nemovitost a uvažujete o jejím prodeji? Právě teď nastává ideální doba. Rozhodně neproděláte. Obzvláště jedná-li se o nemovitost ve velkých městech.

Ceny reality se ve velkých metropolích šplhají k maximu. Běžná rodina si byt v hlavním městě jednoduše nemůže dovolit, byť prodeje těch nejluxusnějších nemovitostí už začínají stagnovat. Lepší situace bohužel není ani na periferiích, za posledních několik let vzrostly i ceny panelákových bytů. Zájem tak roste o malé byty, garsonky, a dokonce i přestavěné sklepní kóje, které ovšem čtyřčlennou rodinu pojmou jen stěží. Té tak často nezbývá nic jiného než se stěhovat za Prahu.

Prodej nemovitostí v Kladně na vzestupu

Čím dále se vzdálíte, s tím rozumnějšími cenami můžete počítat. Zajímavé v tomto ohledu je například Kladno, ve kterém třípokojový byt pořídíte za necelé čtyři miliony korun. Garsonka je tu momentálně k mání za něco málo přes dva miliony. Jako startovací bydlení přímo ideální, a to i pro ty, kteří se nechtějí vzdát zaměstnání v hlavním městě. Vlakem jste na Zličíně za 22 minut. Je ale otázkou, jak dlouho tato situace vydrží. I prodej nemovitostí v Kladně je momentálně na vzestupu.

Prodej komerčních nemovitostí

O něco lepší situace vládne na trhu s komerčními nemovitostmi. Naštěstí pro spoustu majitelů obchodů a firem, pro které nepřichází v úvahu stěhování na periferii. Každý majitel obchodu vám potvrdí, že k tomu, aby obchody kvetly, musí být tzv. „na ráně“. Nehledě na to, že image spousty značek a firem vytváří i prestižní adresa.

Komerční nemovitosti v hlavním městě za velmi slušné ceny

Pokud si do vyhledávače zadáte pojem prodej komerčních nemovitostí Praha, narazíte na vcelku zajímavé ceny. Vcelku prostornou nebytovou jednotku o rozměru 73 m² v prestižní Opletalové ulici na Novém Městě má realitní kancelář PSN v nabídce za necelých 7 milionů korun! Pokud se z centra o něco vzdálíte například do Holešovic, můžete počítat s cenou o více než milion nižší. Více zajímavých nabídek najdete pod odkazem nemovitosti na prodej.

Obraťte se na renomovanou realitní kancelář

Prodej i koupi nemovitosti v každém případě svěřte profesionálům. Prodej i koupě tzv. „na vlastní pěst“ se může pěkně vymknout z rukou, jak dokazují odstrašující případy, které tu tam proběhnou médii. Mohli byste totiž skončit bez nemovitosti i bez peněz. Vynalézavost některých našich spoluobčanů je až hodna obdivu a soudy se v těchto případech táhnou i několik let.

Napsat komentář