Proč zvolit infratopení?

Teplo domova to je Wellina

Značka Wellina je symbol kvality pro infravytápění domácností. Firma Redwell Manufaktur se pohybuje na mezinárodním trhu od roku 1998. Pokud si chcete pořídit výše uvedený způsob vytápění, čtěte dál. Osvětlíme vám všechny výhody i princip, na kterém tento zdroj tepla funguje.

Sálavé topení si v Česku pomalu a jistě získává nadšené uživatele a fanoušky. My vám prozradíme, proč tomu tak je. A možná se i vy stanete jedním z nich.

Zdroj sálavého tepla

Infratopení je ideální, energeticky a ekonomicky nenáročný způsob topení, které má i jiné výhody, než již zmíněné. Nejvhodnější je umístění infrapanelů po obvodech zdí.Infrapanely umožňují rovnoměrně vytápět místnosti a celý bytový komplex. Teplo se rozptyluje nejen po zdech, ale i stropech a podlaze. Teplo se nehromadí pouze u stropu místnosti, ale je rozváděno po celém pokoji. Pokud máte v bytě příliš vysokou vlhkost, využijte další pozitivum, které mají infrapanely. Další výhodou je i suché zdivo, kde není možnost výskytu vlhkých míst a z toho vznikajících plísní. Teplotní rozdíly mezi stropem a podlahou je cca 1°C.

Infratopení v podlaze

Užití infrapanelů k vytápění je lepší variantou než běžné radiátory nebo topení zabudované v podlaze. Pořizovací cena je nižší než výše uvedené možnosti. Infratopení si velmi brzy oblíbíte, především kvůli výhodám, které přináší.

Infratopení v obraze - Wellina
Infratopení v obraze – Wellina

Infratopení vzhled

Pánové zcela určitě potěší praktická stránka věci, ženy zase příjemný estetický vzhled. Panely přivádějící teplo si můžete pořídit ve formě historických nebo moderních stylů obrazu. Pokud nepatříte mezi příznivce obrazů, panely vám budou dodány v jednoduchém a skromném provedení ve formě skla. Některé varianty hřejivých panelů můžete i individuálně přemisťovat dle svého přání. Disponuje váš dům či vila rozměrnou halou, pořiďte si infrakouli, jenž rozvádí teplo do všech koutů.

infratopeni-usby3
Infratopení Wellina

Infratopení pro alergiky?

Sálavé topení využívá sálavý zdroj tepla obdobný jako u kachlových kamen, který přispívá k tepelné pohodě a pozitivně působí na zdraví osob. Infratopení Wellina je vhodné i pro alergiky, neboť nevysouší vzduch a nevíří prach. Sálavé topení je vhodné i pro využití v infrasaunách a rehabilitačních centrech.

Údržba a péče o panely není nijak náročná, dá se říci, že i jednoduchá. Bezvadný provoz je zaručen na desítky let bez servisu a jiných zásahů. Zamiřte na internetové stránky www.usby.cz.

1 komentář: „Proč zvolit infratopení?

  1. Infratopení vypadá moc dobře, také jsme nad ním do domečku uvažovali, nakonec jsme ale zvolili kombinaci, a to olejové radiátory a jsme velice spokojeni.

Napsat komentář