Parní žehlička LAURASTAR povznáší žehlení na novou úroveň!

K tomu, abyste tkaninu zbavili bakterií, virů a roztočů ji nestačí pouze vyprat, ale i dobře vyžehlit. A to ideálně parou vysoké teploty! A my pro vás máme žehličku, která ji používá!

Cestu k perfektně vyžehlenému prádlu zbaveného roztočů, hub, bakterií a virů představuje unikátní žehlicí systém LAURASTAR. Za ním stojí renomovaná švýcarská značka podepsaná pod několika patentovanými technologiemi, které se nejenom hospodyňkám, ale i všem, kteří chtějí žít v čistém prostředí, snaží usnadnit život. Žehlení především. A k tomu navíc respektuje žehlenou tkaninu a životní prostředí.

Desetiletá záruka na náhradní díly

Produkty značky si tak rozhodně nepořizujete na jednu sezonu. Vydrží vám totiž desetkrát déle. Jen na náhradní díly značka nabízí nadstandardní desetiletou záruku. Další důkaz o kvalitě nabízených produktů značky LAURASTAR snad ani není třeba.

Inovativní technologie žehlení

Pozastavme se tak nad samotnou technologií žehlení. Ta je více než inovativní. Hygienická pára, 3D aktivní žehlicí plocha, Sensteam či aktivní žehlicí prkno s nafukovacím systémem. To je jen malý výčet unikátních technologií, jejichž cílem je jediné, a to maximálně čisté prádlo.

Revoluce v žehlení

Základem je jedinečný parní generátor LAURASTAR, který prostřednictvím parní stanice LAURASTAR LIFT představuje revoluci v žehlení v pravém slova smyslu. Především tuto u mnoha hospodyněk ne příliš oblíbenou aktivitu zjednodušuje a zrychluje, a to až na polovinu času, který byste strávili žehlením žehličkou klasickou.

Oblečení jako nové

Ještě důležitější však je výsledek žehlení. Na výběr máte žehlicí systémy řady S a SMART. Toužíte-li po nejlepším žehlení, jednoznačně doporučujeme řadu SMART – konkrétně model LAURASTAR LIFT XTRA. Tato profesionální žehlička s 3D žehlicí plochou vám prádlo vyžehlí tak dobře, že bude nejenom hygienicky čisté, ale také jako nové. Rozumí si přitom se všemi materiály i barvami, jejichž intenzitu náležitě zvýrazní.

Snadné a intuitivní použití

Používání žehličky je snadné a intuitivní. A pokud si přeci jen s něčím nebudete vědět rady, budete moci využít asistenta žehlení, který vás automaticky připojí k mobilní aplikaci plné inspirativních videí, s nimiž určitě dosáhnete těch nejlepších výsledků.