Nové byty Praha Na Vackově představují komfortní bydlení poblíž centra i přírody

Nedaleko centra hlavního města, a přitom v sousedství s parkem Židovské pece jsou připraveny k bydlení komfortní Byty u parku Na Vackově. Společnost Metrostav Development představuje novostavby Praha vhodné pro mladé i starší generace, které prahnou po moderním bydlení s dobrou občanskou i dopravní dostupností.

Developer Metrostav Development staví výhradně v lukrativních lokalitách, tudíž zajistí budoucím majitelům nové byty Praha v krásném prostředí. Developerské projekty zaujmou rodiny s malými dětmi, mladé páry i generace toužící po klidu a solidní vybavenosti okolí.

Nové bydlení v atraktivní oblasti

Žižkov je dynamicky rozvíjející se oblastí, a proto jsou zde k dispozici nové byty Praha 3. Developerský projekt Na Vackově zahrnuje celkově 11 bytových domů s 272 byty a dvěma ateliéry o velikostech 1+kk až 5+kk. Elegantní návrh vznikl pod taktovkou architektonického studia Architecture Interior Projekt a navazuje na vzniklé stavby v okolí. Žižkov tedy nabízí rezidenční bydlení a jedná se o populární lokalitu nejen z hlediska bezpečnosti.

Co vědět o projektu?

Soubor bytů s nejvýše 6 nadzemními podlažími je vhodně situován do aktuální zástavby. Samozřejmostí větších i menších bytů jsou balkony, terasy, zahrady a sklepy. Součástí projektu jsou také hromadné garáže a parkovací stání před domem. Zde je vyčleněno i stání pro několik elektromobilů. Balkony a terasy nabízejí výhled na park Židovské pece.

Proč bydlet na Žižkově?

Developerský projekt Na Vackově najdete na ulici Olgy Havlové na Žižkově, který spadá pod Prahu 3. Nové byty Žižkov se tedy nacházejí v samostatné rezidenční čtvrti, a ta je výborně napojená na síť MHD. Noví rezidenti mohou počítat s pestrou občanskou vybaveností, jako jsou školky a školy, kulturní, rekreační i sportovní zařízení, úřady, obchody a restaurace.