Nové byty Praha čekají na své nové majitele!

Moderní a minimalistické bydlení za rozumnou cenu? A k tomu poblíž centra Prahy? To slibuje nový projekt rezidenčního bydlení Byty u parku na Vackově od společnosti Metrostav Development.

Projekt Nové byty Praha 3 zahrnuje jedenáct bytových domů s celkovým počtem 272 bytů. K dispozici jsou jednopokojové byty do velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Všechny buď s předzahrádkou, balkonem, lodžií, nebo terasou. V podzemí objektu rezidence projektované v nízkoenergetickém standardu B se pak nachází garážová stání a sklepní kóje. Počítáno je i s několika stáními pro elektromobily.

Výjimečný rezidenční komplex

Z architektonického hlediska se jedná o jedinečný rezidenční komlex, pod nímž je podepsaná renomovaná projektová kanceláře Architecture Interior Project, která slaví architektonické úspěchy u nás i v zahraničí. Z jejich realizovaných úspěšných projektů jmenujme Rezidenci Barandov, bytový dům Eden, AB Radotín, polyfunkční dům Jeremenkova, bytový dům Jezerka, obytný dům Kašperská či budovu českého velvyslanectví ve Spojených státech amerických. Samotný projekt pak je dílem renomované společnosti Metrostav Development zastřešující zastřešuje v České republice developerské projekty Skupiny Metrostav.

Lokalita vhodná pro bydlení i podnikání

A byty u Parku na Vackově samozřejmě nebudou výjimkou. Nynější nákladové nádraží Žižkov, poblíž něhož se objekt bude nacházet, čekají nemalé změny. Lokalita má ambice stát se novou moderní čtvrtí. Obchodní i rezidenční lokalitou vhodnou pro bydlení i podnikání.

Skvělá občanská vybavenost

Hlavními lákadly projektu, který volně navazuje na již realizované objekty v této lokalitě, jsou skvělá občanská vybavenost, vynikající dostupnost do centra hlavního města v kombinaci se sousedstvím s parkem Židovské pece. Ale také nepřeberné množství nákupních, kulturních a sportovních center, lékařských ordinací, škol i školek.