Německá technologie rekuperace vzduchu populární po celé Evropě. To je inVENTer

 

Moderní technologie bydlení se stávají stále populárnějším tématem. Jsou nejen ekologické, ekonomicky výhodné, ale také zpříjemňují váš každodenní život. Jedním z nejčastěji diskutovaných témat je větrání. Ve špatně větraném domě se totiž nedá žít. Technologií rekuperace vzduchu je na trhu hodně. My si dnes představíme německou technologii inVENTer, která si získala popularitu po celém světě.

Pro dům, byt, chatu i koupelnu

Bylo by mýtem domnívat se, že inVENTer je technologie, kterou můžete použít pouze v rodinném domě. Společnost nabízí také jednotky pro byty, chaty, kanceláře, koupelny a mnoho dalšího. Zkrátka vybere si každý. Jednotky je pochopitelně nutné správně nakombinovat a rozmístit, ale s tím vám rádi pomohou experti společnosti. Stačí jen vyplnit krátký formulář, zaslat plánek objektu a oni pro vás připraví model optimálního rozmístění jednotek.

Alternativní možností je pořízení si setu pro konkrétní typ nemovitosti. Ten si můžete objednat online. V České republice je jich poměrně dostupných poměrně mnoho.

Nejen příjemné, ale také zdravé

Větrání s rekuperací není jen příjemné, ale také zdravé. Pravidelná rekuperace vzduchu zbavuje dům plísní. Filtry umístěné na větracích jednotkách zachytávají bakterie a roztoče. Koupe inVENTeru je proto skvělá investice pro vaše zdraví.

inVENTer není zdaleka jen řešením pro rodinné domy

Nyní s dotací

V dlouhodobé perspektivě snižuje inVENTer náklady na vytápění. Jeho pořízení není drahé, ale nyní může být ještě levnější. Je na něj totiž možné získat dotaci v programu Nová zelená úsporám. Ani jeho provoz není drahý. Spotřeba elektrické energie je minimální. Od zakoupení této technologie vám rekuperace vzduchu pomáhá jen peníze šetřit.

Zastoupení na českém a slovenském trhu

Již dlouhodobě zastupuje na českém a slovenském trhu inVENTer horažďovická společnosti A-Invent s. r. o., jejíž webové stránky najdete zde. Ta ale inVENTer neprodává sama. Po Čechách, Moravě, Slezsku i Slovensku má síť lokálních partnerů, kteří vám inVENTer rádi zapojí v místě bydliště. Díky tomu je cena instalace minimální. Zapojit inVENTer může také každý certifikovaný elektrikář.

Napsat komentář