Na matrace 90×200 šetřit nemusíte, prodávají se za pusinku

Už dlouho přemýšlíte nad proměnou dětského pokojíčku… Možná teď o prázdninách nastala vhodná doba pro radikální změny. Děti jsou na táboře, soustředění, u babičky a dědy, vy sice musíte chodit do práce, ale možná by se vyšetřila chvilka klidu pro potřebné změny. Co nejméně lidí v domácnosti je, tím méně osob se vám bude plést pod rukama. Pojďme na to. Změnu si určitě zaslouží malba, růžové i pastelové barvy malých dětí dávno nejsou cool u dospívající mládeže. Vybavte se dostatkem fantazie a vyšperkujte zdi oblíbenými hrdiny, nějakými vtipnými motivy a nezapomeňte nechat dostatek prostoru pro fantazii vašich potomků. V rámci renovace se zamyslete na d výměnou nábytku. Dosluhující postel malých rozměrů si zaslouží výměnu, nákup klasické matrace 90×200 centimetrů jistě bude vašemu dítku prospěšný po dlouhá léta.

Jedináčci i sourozenci si zaslouží postele a matrace 140×200 cm nebo s atypickými rozměry

Sourozenci určitě nebudou chtít spát vedle sebe, ale co když se do některých dětských pokojíčků nevejde ani patrová postel, ani postele rozmístěné v každém rohu zvlášť. Pak nezbývá než varianta společné postele a matrace 140×200 nebo atypických rozměrů. Někteří rodiče malým dětem pořizují postýlky s nápaditými vzory, zajímavě řešené. Do postelí ve tvaru autíček, lodí a dalších motivů se většinou klasické matrace nevejdou. Je třeba pořídit výplně na míru, tak aby dětem vyhovovaly, co se týče tvrdosti i sendvičového rozložení.

Nezapomeňte na matrace 160×200 cm prodávané ve slevových akcích 1+1

Když už budou rodiče vyměňovat nábytek, postele a možná i koberce u svých dětí, co takhle se podívat na zajímavé akce, díky nimž si můžou koupit například matrace 160×200 cm a jiné a druhou dostanou zdarma. Když už vybavit pokoj svým ratolestem, proč se nerozmazlit také. Vždyť kvalitní, hluboký a ozdravujíc spánek si zaslouží děti, ale především jejich rodiče.

Napsat komentář