Kupujeme zahradní domek. Co by měl mít?

Co si představíte pod pojmem zahradní domek? Asi nejčastěji se lidem vybaví malá stavba pro sklad nářadí. Někdo si tento pojem spojí s honosnými obydlími, kdy je zahradní domek ubytováním pro hosty. Jde vše a rozhodně vás to nebude stát obrovské peníze.

Zahradní domek – výběr

Zahradní domek je opravdu široký pojem, pokud se na něj díváme z širšího pohledu. Kromě výše zmiňovaných typů se může jednat i o sauny a zázemí na wellnes, přístřešek, garáž apod. Může se jednat i o chatu, pokud budete dělat party a nebudete chtít, aby se vám hosté potulovali po domě, vytvořte zázemí právě v zahradním domku. Dřevo jako materiál je totiž všestranné a vypadá pěkně, takže pokud si někdo k domu přistaví třeba pergolu, bude ji chtít doplnit zahradním domkem nebo jiným produktem v podobném stylu. Jestli toužíte právě po wellness, proč si jej nedopřát? Udělejte si na zahradě vlastní soukromí, aby ani sousedé nerušili váš relax. Nechte si postavit saunu, k ní si přidejte koupací sud a celé toto intimní království nechte obejmout přístřeškem.

Zahradní domky – prodej

Zahradní domky mají široké využití, pokud jde o uskladnění, často do nich dáváme kola nebo hračky dětí. Jestli máte velkou zahradu, možná byste mohli ratolestem pořídit i malé hřiště, ne? Právě na zahradní domky, ale i hřiště se specializuje firma Skluzavky.cz. Dodávají zahradní domky od síly stěny 16 mm až po 70 mm. Zárukou vám je prémiová kvalita estonského výrobce zahradních domků Palmako a nářaďových domků vyrobených v české výrobě HEROLD. Kromě domků do zahrady společnost nabízí i zmíněné wellness produkty, přístřešky, ale také kovové boudy, skleníky a produkty pro celé dětské království, tedy skluzavky, houpačky, hřiště, lezecí stěny, pískoviště atd. A to vše za velmi příznivé ceny. Tak pojďte do toho a vybavte si zahradou praktickými domky, relaxačním wellness i zábavou pro děti.