Kamna a krby do domácnosti i na chalupu

Hledáte kamna a krby ve skvělé kvalitě, ale za rozumnou cenu? Chcete získat kamna a krby s vysokým výkonem, nízkou spotřebou, vynikající výhřevností a se zárukou bezpečného provozu? Obraťte se na předního dodavatele krbů a kamen na českém trhu a vyberte si přesně to, co se Vám hodí do Vaší domácnosti, na chatu nebo chalupu. Nabízíme široký výběr topidel, skvělý servis a bezkonkurenční ceny. Zatopte si, kdykoli si to budete přát, a vyberte si svobodně a nezávisle druh paliva. Zajistěte si chvíle plné pohody, bezpečí a romantiky díky kamnům a krbům.

Kachlová kamna topí dlouho a zdravě

Kachlová kamna patří v naší nabídce k nejoblíbenějším. Dokážete si představit větší klasiku a lepší symbol životodárného tepla, než jsou pravá kachlová kamna? Využijte jejich vynikajících vlastností a topte nejen výhodně, ale také zdravě! Víte, že kachlová kamna se sice déle nahřívají, ale o to déle vydrží vydávat teplo do prostoru. Navíc dosahuje jejich povrchová teplota maximálně 60oC, takže nedochází k vysoušení vzduchu a nezdravému přepalování prachových částic. Vynikající výkon také zaručuje lepší odvod spalin, a tedy čistší ovzduší. Pořiďte si výkonná a ekologická kachlová kamna.

Udělejte si pohodu s krbem
Udělejte si pohodu s krbem

Moderní peletová kamna šetří přírodu

Peletová kamna jsou skvělým topidlem, které zajistí dostatečné teplo, kdykoli si vzpomenete. Ovšem moderní peletová kamna jsou především skvělou investicí do životního prostředí. Topte zdravě a ekologicky za pomoci biomasy. Vyberte si peletová kamna s výměníkem nebo bez výměníku a zatopte si peletami, vyrobenými z pilin, slámy, plev, natě, dřevní štěpky apod. Víte, že vyhořelé palivo z pelet z dřevní hmoty je také vynikajícím minerálním hnojivem? Obstarejte si peletová kamna, která šetří Váš kouřovod, a hlavně neškodí životnímu prostředí. Zpříjemněte si bydlení i vy. Další zajímavé články o bydlení zde.

Mohlo by vás zajímat:

Pasivní domy jsou výhodné.

2 komentáře: „Kamna a krby do domácnosti i na chalupu

Napsat komentář