Jaro se blíží! Oslavte jeho příchod v zahradním párty stanu nebo altánku

Také se po dlouhé zimě těšíte na to, až si budete moct konečně posedět na čerstvém vzduchu a načerpat trochu energie ze slunečního světla a zeleně? Počasí nám to již brzy dovolí, nicméně ještě nějakou dobu bude proměnlivé. Pokud si chcete už teď užít pořádnou grilovačku nebo příjemný večer s přáteli, zahradní párty stan vám to umožní, i když se na počasí zatím nedá tak úplně spolehnout.

Elegantní úkryt před nepřízní počasí v zahradním párty stanu

Naladili jsme vás na malou venkovní párty? Praktický stan či altánek váš večírek bezpečně zastřeší, krom tohoto primárního účelu ale přijde vhod i v mnoha dalších situacích. Většinu modelů lze pohodlně sbalit a převážet, takže si můžete vybudovat přístřešek třeba na pláži nebo na hudebním festivalu. Zatímco ostatní si zadělají na úžeh, vy budete sedět pěkně ve stínu a popíjet něco studeného. V těch větších stanech navíc s přehledem zaparkujete auto. Doma na zahradě si je pak můžete nechat jako dodatečné skladovací prostory, například pro dřevo, které by vám venku navlhlo.

Zahradní párty stany pro komerční využití

Když se řekne zahradní párty stany, většina z nás si představí právě zmíněnou grilovačku, případně bujarou oslavu narozenin. Rozměrnější modely ovšem ocení hlavně firmy, pořadatelé festivalů, trhů a sportovních akcí. Poskytnou účinkujícím úkryt před zimou i vedrem, zastřeší firemní akce a představují ideální prodejní stánek. Mohou sloužit jako jídelna, stánek či prostory k prezentaci. Luxusnější typy stanů a zahradní altánky budou vypadat skvěle i na svatební oslavě a mohou hostit velký počet svatebčanů.

Ideální párty stan

Jaké vlastnosti jsou u zahradních párty stanů žádoucí? Aby stan nepovalil ani vítr, ani společensky unavení hosté, měl by být dostatečně bytelný a stabilní. Samozřejmě je nezbytné, aby odpovídal platným bezpečnostním normám. Zaměřte se také na materiál plachty, který by měl vykazovat sníženou hořlavost – z těch známějších je to polyester a polyvinyl. Pokud nepatříte mezi manuálně zručné jedince, vyberte si typ, který lze snadno složit a vztyčit, jako jsou například rychlerozkládací nůžkové stany.

2 komentáře: „Jaro se blíží! Oslavte jeho příchod v zahradním párty stanu nebo altánku

Napsat komentář